Naši spokojní klienti

Lev Turov

Kurz plne splnil všetky moje očakávania. Lektor zábavný, vždy pripravený pomôcť.

Tímea Strnálová

Bola som veľmi spokojná. Naučila som sa množstvo nových informácií. Myslím, že všetko čo sme chceli vedieť nám pán lektor Karol Tar vysvetlit do podrobna :) nemám žiadne výhrady. Úplna spokojnosť. Aj za tak krátky čas sa dokáže človek naučiť množstvo nových informácií. Prebieha to počas víkendov čo je tiež výhoda pre ľudí ktorí pracujú.

Katarína Sotáková

Kurz splnil očakávania. Promptné odpovede, snaha vyjsť v ústrety, zabezpečenie praxe. Kladne hodnotím uvádzanie príkladov z praxe, zapájanie účastníkov, opakovanie tém.

Lucia Schallingova

veľmi ochotný, ústretový, milý, ľudský prístup

Lenka Schwammelová

Mala som všetky informácie včas a lektor aj pracovníci v Gastroacademy boli veľmi ochotní pomôcť s čímkoľvek. Neodkladne riešili problémy, ktoré boli napríklad s pripojením, vždy ochotne a s úsmevom. Obsah kurzu bol dostatočne detailný a dozvedela som sa ako sa vyhnúť alebo predísť prípadným chybám. Pán lektor Karol Tarr bol veľmi ústretový a po odbornej stránke mal čo študentom ponúknuť. Pozitívne hodnotím nielen jeho profesionálny prístup, ale aj celkovo vystupovanie. Pri takýchto lektoroch doslova dychtite po nových vedomostiach. Ja som sa na každú ďalšiu lekciu tešila a na konci mi bolo ľúto, že už to skončilo.

Olena Antsupova

Veľmi pozorný lektor, ktorý sa venoval každému účastníkovi. Všetko dokonale vysvetlil a ukázal niekoľko životných trikov. Budem to odporúčať všetkým svojim priateľom. Aj pre človeka, ktorý dôkladne neovláda jazyk, to bolo jasné.

Alexandra Čorbová

S komunikáciu mám veľmi dobré skúsenosti a zároveň aj so zabezpečením praxe. Som veľmi milo prekvapená s prístupom pána lektora, zároveň som aj trochu smutná že to trvalo tak krátko. Materiály boli veľmi detailne vysvetlené.

Michaela Kapralová

Obsah kurzu obsahol všetky potrebné informacie k danej téme. Pán lektor bol veľmi milý a ochotný všetko krásne vysvetlil.

Nataliia Prykhodko

Pani Križanova vytvorila uvoľnenú, pokojnú atmosféru. Informácie boli prezentované jednoducho, prirodzene, s príkladmi zo skúseností. Páčilo sa mi krátke zopakovanie predchádzajúceho materiálu na začiatku prednášky.

Diana Frantová

S kurzom som bola veľmi spokojná, najmä s prístupom pani lektorky, vďaka ktorej som porozumela učivu. Všetko hodnotím úplne skvele, či už komunikáciu telefonicky alebo mailom. Ďakujem aj za trpezlivosť a odpovedanie na moje mnohé otázky pred začiatkom kurzu. Pri študovaní materiálov som sa najskôr zľakla chemicko-biologickej časti obsahu ale vďaka vysvetleniu pani lektorky som porozumela aj tomu.

Lenka Bartakovičová

Pani lektorke udeľujem 11bodov z 10. Kurz bol interaktívny, pani lektorka vždy usmiata, ochotná zodpovedať naše otázky. Bezproblémová a ústretová komunikácia. Vždy ochota vyriešiť záležitosti obratom.

Veronika Bittnerová

Z mojej strany úplná spokojnosť s kurzom, naučila som sa plno vecí a to sa týka aj praktickej časti aj teoretickej Komunikácia s tímom Gastro Academy je úplne super, aj rýchle reakcie, ochota. Pani lektorka, pani Bačová je milá, všetko nám krásne vysvetlila aj dvakrát keď trebalo :) Hodnotím ju na 1* Na jednotku s hviezdičkou

Janka Melišíková

Obsah kurzu bol dobrý a zrozumiteľný, obsah kurzu bol dobrý a zrozumiteľný. Veľmi kladne hodnotím pracu pani lektorky, bola príjemná a trpezlivá.

Jana Zemanová

Kurz splnil presne moje očakávania. Boli tam základy, ktoré isto budeme potrebovať, no zároveň tam bolo mnoho vecí, ktoré sa už nerobia, alebo robia ale inak, modernejšie.

Lucia

Prax s Mykolom bola naozaj super, veľa som sa tam naučila a bola medzi skvelými ľuďmi, takže som rada, že som mala takúto možnosť :)

Zuzana Dorota Čobejová

V priebehu kurzu sme si prešli základné body a zároveň piliere cukrárčiny.Odborne vysvetlená teória podložená vizuálnou dokumentáciou a príkladmi.

Eva Brezovská

Som nadmieru spokojná. Získala som nové skusenosti, zručnosti a stretla veľa vynimočných žien, pre ktoré je pečenie láskou. Komunikacia bola na vysokej úrovni. Mala som vždy včas všetky informacie či už k teórii alebo praxi. Všetci lektori mali profesionálny prístup s ochotou a snahou vždy pomôcť a poradiť. Za moju osobu veľka vďaka lektorke Milke Bačovej za profesionálny a srdečný pristup. ĎAKUJEM.

Lucia Krbylová

S kurzom som veľmi spokojná, určite splnil všetky očakávania. Určite odporúčam každému, kto nad takýmto niečím uvažuje. Komunikácia s Gastro Academy bola na veľmi vysokej úrovni. Ochotný a vrelí prístup celého tímu. Výklad pani Bačovej spolu s prehľadne vypracovanými študijnými materiálmi ma obohatili o mnoho nových informácií.

Slávka Maringová

Kurz najviac splnil všetky moje očakávania, ďakujem za skúsenosť, pre mňa osobne sa všetkým témam venovala dostatočná pozornosť. Lektorka Milka je skvelá vo všetkých ohľadoch. Skúsená, ľudská, chápavá a ochotná vysvetliť čokoľvek 15/10. Kurz by som určite odporučila, hlavne pre ľudský a priateľský prístup.

Michaela Szabova

Kurz bol nad moje ocakavania. Velmi pozitivne pocity. Obširne vypracovane temy, detailne materialy, cize dobre sa z nich ucilo. Lektorka bola mila , priatelska , zapajala nas do tem, vysvetlila ak bolo treba. Osobny pristup tiez chvalim. Vyznala sa problematike , rady a tipy v oblasti. Chapavy a ustretovy pristup no zaroven profesionalny. Dakujem za moznost si kurz urobit u Vas.

Veronika Kochanová

Kurz by som jednoznačne odporučila, už len kvôli tomu prístupu pracovníkov, komunikácia bola skvelá, rýchla reakcia pri telefonovaní a ochota pomôcť a poradiť, ak sa vyskytol problém. Lektorka pani Emília Bačová bola skvelá, jedným slovom ľudská. Celkovo som spokojná, ale všetko má svoje výhody aj nevýhody, osobný kontakt je predsa len osobný kontakt. Mne chýbal ten osobný kontakt a škoda, že tá praktická časť s lektormi je iba v Bratislave, to by sa mohlo zmeniť do budúcna. Ináč bol kurz skvelý, človek sa tam veľa nového priučí.

Kristina Raffayova

Vyborne a naucila som sa aj vela zaujmavosti ktore sa pouzivali v minulosti pri peceni. Pani lektorka velmi mila a aj napriek tomu ze to bolo online tak dokazala rozpravat tak ze zaujala. Nic mi nechybalo, vsetko v poriadku rychle jednanie a vsetko riadne vysvetlene.

Monika Édes

Obsah kurzu bol dostatočne detailný, maximálne splnil moje očakávania. V každom prípade by som kurz odporúčala hlavne kvôli prístupu lektorky Emílie Bačovej, veľmi milá, jej prezentácie boli na vysokej úrovni.

Dagmar Mrvanova

Nad moje očakavania..nemam čo vytknut, rychlost,adekvatne informacie boli včas doručene. Pani Lektorka Bačova vynikajuco vysvetlena každa jedna tema, velmi skusena, na profesionalnej urovni.

Veronika Janceova

Kurz všetky moje očakávania naplnil. Myslím že bolo všetko fajn aj veľa príkladov. Kurz by som určite odporučila za skvelý pristup

Barbora Dibdiakova

Myslím ze kurz bol nad očakávanie, nechýbalo mi absolútne nič, všetko čo bolo potrebné som dostala. Vždy som dostala na moje otázky odpoved a tím bol vždy ochotný. Práca lektora bola veľmi dobrá, vysvetlila nám všetky temi do podrobná a aj nám dala priestor na hlbší rozhľad do témy.

Anita Zviagintseva

Kurz splnil moje očakávania maximálne. Naučila som sa veľa nových pojmov a slovenských cukrárskych receptov, veľa nuáns v cukrárstve, v ktorých som predtým robila chyby. Obzvlášť sa mi páčila lektorka pani Bačova, má úplne zrozumiteľnú výslovnosť)). Obsah teoretickej časti je veľmi prístupný a zrozumiteľný, ak by ešte bola prax s pani Bačovou, navštevovala by som všetky kurzy, ktoré máte :).

Denisa Keopaničová

S kurzom som maximálne spokojná, nič mu nechýbalo , všetko pekne vysvetlené. Lektorka zapájala účastníkov, príjemná, ochotná vysvetliť.

Vanda Felšoci Ruanáková

Kurz splnil všetky moje očakávania, čo sa týka lektorov, ako aj poskytnutých študijných materiálov, vysoká spokojnosť. Som spokojná nielen so šírkou záberu a okruhu tém, ale aj s obsahom poskytnutých informácií a technologických postupov. Lektorka ochotná vysvetliť a odpovedať na otázky.

Nadežda Friedmannová

Lektorka mila, ludska, profesionalna, komunikácia: ochota, priatelsky pristup,profesnost.

Andrea Horváthová

Kurz bol podľa mojich očakávaní. Všetko promptne včas odkomunikované, lektorka príjemná, všetko dôsledne vysvetlené.

Lenka Petríková

Kurz splnil nadmieru moje očakávania, komunikácia vynikajúca - veľká ochota, rýchla reakcia na maily :), lektorka bola super, vysvetlila nám, ak sme mali otázky odpovedala, ochotne vysvetlila, zapájala nás.

Katarína Gelo

Asi by som zapísala veľa strán, čo mi všetko kurz dal. No najmä veľmi veľa cenných rád od našej lektorky a možnosť vyskúšať množstvo receptov ako tradičných zákuskov, tak aj moderné dezerty. Celý tím Gastro Academy je úžasný, ľudský a vždy ochotne pomáhali so všetkým, čo bolo treba zabezpečiť. Aj vďaka ním sa vytvoril na kurze rodinný duch, ktorý sa na konci ťažko opúšťal. Kurz bol perfektný, nič by som nevedela vytknúť. Lektorka nám ochotne odovzdala svoje skúsenosti nadobudnuté rokmi, čo si nesmierne vážim. Veľa nám pomohla aj na praxi, ukazovala nám, ako sa má robiť všetko správne a zároveň ako sa nemá robiť. Dúfam, že si všetko zapamätám a budem roky čerpať z týchto vedomostí.

Zuzana Csáderová

Teoretická časť kurzu bola podrobná, poskytla vynikajúci základ k zvládnutiu praktickej časti. Keďže som pred kurzom nemala veľa skúseností, kurz mi dal vo všetkých oblastiach množstvo konkrétnych, užitočných informácií, praktické tipy. Páčilo sa mi, že všetky víkendy boli “ zvečnené” v podobe fotiek aj videí, aj to, akým spôsobom sa to zverejňovalo na sociálnych sieťach. Atmosféra na kurze bola naozaj skvelá, výborná nálada, skvelá skupina, lektorky a celý tím :).

Simona Strapecova

V teoretickej časti bolo obsiahnuté asi všetko čo sme potrebovali . Samozrejme, človek si musí materiály doma študovať aj sám, bez toho to nejde . Hocijaké otázky nám boli vždy zodpovedané, vysvetlene. Kurz určite predčil moje očakávania . Myslím,že každý kto sa o cukrarcinu reálne zaujíma, dával pozor a naučil sa veľa nových veci . Naučila som sa napríklad aj používať správne pomôcky k daným veciam na čo všetko môže slúžiť cukrársky nôž alebo stierka. Určite ma zaujímala výroba klasických zákuskov ako krémeš, veterník, venčeky či plnené pusinky , parížske rožky. Receptov je mnoho,ale vidieť výrobu takto pod dohľadom skúsených lektoriek bolo super, keďže nás vedeli hneď upozorniť ak niečo robíme zle. Asi najviac ma zaujala výroba francúzskych dezertov. Bolo to len také nazretie do tejto časti cukrarciny, ani som nedýchala či sa pekne zmrazia, vyjdú z formičiek ako majú . A potom výroba bratislavských rožkov bola úplne úžasná . Nikdy som si nemyslela že sa ich naučím robiť naozaj dobré a naučila som sa. Na tieto víkendy som sa neskutočne tešila . Dochádzala som z Nových Zámkoch, vlaky neustále meškali, domov som sa niekedy dostala až večer a nebol čas na nič iné. Ale bolo úžasné stretnúť ľudí,ktorí sú na rovnakej vlne, ktorých baví piecť a učiť sa nové veci. Tento kurz nás nielen naučil,ale myslím že dal aj nové priateľstvá. Atmosféra bola vždy dokonalá,ako sa každý ráno tešil čo sa tento víkend bude piecť, sledovanie trub či nám cestá rastú ako majú a tak . Za mňa úžasný zážitok ❤️. Držím vám palce , ste skvelý kolektív s odhodlaním naučiť a vyučiť budúcich cukrárov. Veľmi sa teším že som mohla byť nachvíľu v tomto tíme. Ďakujem za všetko .

Lenka Balušíková

Vedomosti z teoretickej časti mi boli veľkým prínosom pri praktickej časti. Ak by som sa rozpisovala čo všetko som sa naučila tak by asi táto kolonka nestačila, ale zhrniem to od základných surovín cez hmoty/cestá, polevy, náplne, ozdoby, čokoládu, rôzne druhy zákuskov/koláčikov, slaného pečiva až po skladovanie potravín a samozrejmú hygienu, ktorá musí byť!!! Veľmi som sa tešila na každý víkend, myslím si že sme si všetky dievčatá sadli aj s pani lektorkami a veľa sa od nich naučili. Taktiež sa teším, že máme zaznamenané všetky koláčiky a aj naše cukrárske postupy na fotkách. Tím Gastro Academy je úžasný, nápomocný, vždy sa snažia vyriešiť každú pripomienku k spokojnosti, som veľmi rada, že som práve tu absolvovala tento kurz.

Lenka Joštová

Teoreticka cast kurzu sa mi pacila, boli tam obsiahnute vsetky dolezite informacie, ktore su potrebne k praxi. Naučila som sa ako maju spravne vyzerat rozne receptúry, naucila som sa spravne robit zakladny zltkovy krem. Francúzske dezerty boli ore mna najvacsim prinosom, pretoze doma by som takéto recepty tak skoro neskusila kvoli narocnym formam a surovinam. Atmosfera bola vyborna, zoznamila som sa so super ľuďmi a vzdy som sa velmi tesila, ani neviem ako rychlo to preslo. Urcite mi bude toto vikendove pecenie chybat. Z kurzu mame skvele fotky, videa, reels na instagrame. Robite svoju pracu velmi dobre, nevedela som ako to bude prebiehat, co mam ocakavat, bola som milo prekvapena. Drzim vam palce, aby tento kurz trval este dlho.

Maria Kapkanets

Ďakujem veľmi pekne za vedomosti, za vrelý prístup, za dobrú atmosféru. Kurz splnil moje očakávania, bolo veľmi zaujímavé naučiť sa robiť pravé lístkové cesto a samozrejme téma čokolády. Veľmi som sa tešila na každý víkend a toto mi bude chýbať.

Andrea Suchá

Informácie ohľadne kurzu zo strany Gastro Academy sú veľmi dobré. Pani lektorka Rothmajerová bola super. Komunikácia, prístup, ochota, odpovede na otázky, doplňujúce informácie boli veľmi dobré. S obsahom kurzu som bola spokojná aj písomné podklady boli dostatočné.

Lucia Maceková

Kurz určite splnil očakávania, pretože som sa naučila správne pomenovať postupy, hmoty, náplne a iné. Kurz ma posunul profesne na oveľa vyššiu úroveň, všímam si veci na výrobkoch, ktoré som si doteraz nevšímala/nepovažovala za dôležité. Komunikácia s Gastro Academy bola super, vždy som sa dozvedela, čo som potrebovala a hlavne v predstihu. Myslím si, že obsahovo kurz splnil, čo mal, v krátkom čase boli vysvetlené základy z každej témy, v prípade otázok boli lektorky vždy nápomocné a odpovedali na všetko dostačujúco. Vrámci víkendovej praxe v Gastro Academy najväčším prínosom boli témy ako kysnuté cestá, klasické výrobky ako jadrové, špice, moderné výrobky a info o čokoláde - dozvedela som sa grify, ako na to :) Atmosféra na víkendovej praxi bola skvelá, každý sa tešil na pečenie, je nádherné byť s ľudmi, ktorí majú vášeň pre cukrárstvo a sú ochotní zdielať nápady, tipy a rady tým ostatným. Celkovo, rozprávať sa, byť súčasťou tímu s vášňou je neopísateľné.

Miriama Štrbová

Komunikáciu z Gastro Academy hodnotím od prvého telefonátu veľmi pozitívne milé jednanie, ochotné. Obsah kurzu bol postačujúci ,nechýbalo mi nič.Pani lektorka veľmi príjemná ochotná, na akúkoľvek otázku nám ochotne odpovedala vysvetlila. Určite by som kurz odporučila. Nakoľko moje očakávania splnil a páčil sa mi prístup s akým pristupuje agentúra ku klientom. Sú ochotný, pani lektorka príjemná vedela všetko vysvetliť. Určite budem odporúčať ďalej :) Ja som s kurzom veľmi spokojná, všetky moje očakávania tento kurz splnil. Som veľmi rada že som si na kurz vybrala práve agentúru Gastro Academy

Slávka Lucskaiová

Podľa mňa v kurze bolo všetko super nie je nič čo by bolo zle vysvetlené alebo pod. Pani lektorka úplne na jedničku veľká ochota z jej strany, skvelá prednášajúca, Veľmi rýchle reakcie, veľká ochota zo strany pani lektorky aj gastro academy. Kurz splnil všetky moje očakávania, boli mi zodpovedané všetky otázky s ktorými som potrebovala poradiť. Tak isto mi zmenil rozhľad do budúcna. Kvalitné spracovanie materiálov.

Martina Macková

V kurze mi nechýbalo nič, všetko čo sme chceli vedieť nám ochotne povedala pani lektorka. Naučila som sa veľa nových vecí,mám nové skúsenosti,z môjho pohľadu bol kurz výborný. Práca lektorky je úplne super, kiež by boli všetci taký milý, ochotný a zaujímavo rozpráva takže si to ľahko zapamätáte.

Dominik Šefčik

Všetky informácie od Gastro Academy nám boli včas poskytnuté, na všetky otázky bolo zodpovedané, dokonca aj časové doladenie a prispôsobenie sa nám. Priamo v kurze všetko vysvetlené v dostatočnej miere, mali sme si možnosť všetko poznámkovať. Detailne a obšírne materiály nám boli tiež poskytnuté. Videli sme aj rôzne zaujmavé videá a fotky, tiež sme sa dozvedeli viaceré zaujmavé informácie, ktoré určite všetkých zaujali. Mali sme veľmi ochotnú lektorku, ktorá má osvedčené metódy a systém vyučby. Brala ohľad na každého a rýchlosť vysvetľovania bola tiež primeraná. Kurz by som odporučil najmä kvôli flexibilite a výhode online stretnutí, ale aj dostatočnej príprave.

Marta Szalma

Vsetci v Gastro Academy boli velmi ochotni a ustretovi, na vsetky moje otazky som dostala odpoved. V kurze som sa naucila vela novych veci,a som si ista ,ze ich vyuzijem aj v praxi. Bol zaujimavy a detailny. Pani lektorka je uzasna, mila, ustretova a velmi ochotna. Kurz urcite budem odporucat,bola som velmi spokojna.

Darina Herdová

Kurz bol veľmi dobre naplánovaný, dozvedela som sa veľa noviniek v gastronómii. Kurz prebiehal online a aj napriek tomu, že som staršia dáma som to zvládla. Kurz bol primerane dlhý, nebolo to ani málo a ani veľa. Teraz s odstupom času vidím toto online vzdelávanie veľmi pohodlné. Čo sa týka komunikácie s Gastro Academy, to je úplná TOPka neskutočne ochotní, reagovali vždy promptne, všetky informácie vždy prišli do mailu jasne napísané. Komunikácia s nimi bola na veľmi profesionálnej úrovni, veľmi milý a trpezlivý aj keď som volala, vždy mi dvihli telefón aj v poobedňajších hodinách. Musím len odporúčať lebo naozaj taký skvelý prístup som ešte nezažila. V obsahu kurzu bolo naozaj všetko a aj doplnené ukážkami, modelové testy aby nestúpala nervozita, video ukážky z ktorých som to lepšie pochopila. Domáce úlohy boli tiež prínosom lebo som si to tým zopakovala. Lektorka p. Ľudka bola skvelá a chápava, nakoľko som už staršia, ťažšie sa mi pamätajú poznámky, ale ona to mala veľmi dobre pripravené. Dávam to najvyššie hodnotenie aké sa dá dať Ak by niekto uvažoval o kurze Kuchár, jednoznačne Gastro Academy, už by som inú spoločnosť ani neskúšala.

Mária Bölcs

Prívetivý prístup p. lektorky, ochota odpovedať na otázky. Komunikácia s Gastro Academy je bezproblémová a rýchla. Kurz odporúčam pre jednoduchosť ( on-line školenie, netreba cestovať), super spoluprácu. V obsahu kurzu by som sa viac zamerala na technológiu výroby samotnej, viac rozvinula kvásky, miesenie, chyby pri výrobe, ako sa dajú chyby počas procesu korigovať.

Mária Knapková

Komunikácia s Gastro Academy je veľmi dobrá. Rýchle a promptné reakcie cez mail aj telefonicky. Obsah kurzu veľmi dobrý, všetky témy boli dobre odprezentované aj diskutované. Vysoko hodnotím prácu pani doktorky, odborne na vysokej úrovni, veľmi príjemne všetkých zapájala do diskusie, preukázala vysoký prehľad v odbore aj schopnosť nás všetkých zaujať ako pedagóg Odporučím rada kurz, v prípade záujmu napr. o pekárstvo je dôležité začínať základmi o múke, technológiách aj postupoch, nestačí len spraviť recept bez porozumenia, čo sa v ktorom stupni prípravy chleba skutočne deje. Kurz splnil moje očakávanie, aj ho prevýšil

Roman Borak

S komunikáciou Gastro Academy som veľmi spokojný (presná, rýchla komunikácia, ochota, vyčerpávajúce informácie…) Obsah kurzu hodnotím veľmi pozitívne, dostatok detailných informácii… s prácou lektorky som bol taktiež veľmi spokojný (ochota, odbornosť…) Kurz Pekár by som určite odporučil…, jednak som spokojný, navyše nepoznám “nikoho”, kto by to “robil” lepšie…

Lucia Macekova

Všetci účastníci boli skvelí, každý sa tešil na pečenie, je nádherné byť s ľuďmi, ktorí majú vášeň pre cukrárstvo a sú ochotní zdieľať nápady, tipy a rady tým ostatným, celkovo, rozprávať sa, byť súčasťou tímu s vášňou, je neopísateľné. Najväčším prínosom pre mňa boli kysnuté cestá, klasické výrobky ako jadrové rožky, špice, moderné výrobky a info o čokoláde - dozvedela som sa grify, ako na to.

Mária Paulenová

Na teoretickej časti by som nič nemenila - je priebeh bol presne taký ako som si predstavovala. Teoreticky sme prebrali všetky časti, všade nás pani lektorka upozornila na potenciálne problémy a možné úskalia. Po skončení prednášky vždy pani lektorka zostala a odpovedala na naše otázky, vysvetľovala a radila. Nového som sa naučila veľa - ale to, čo pre mňa najviac znamená je, že viem aké cestá, náplne atď. môžem pripraviť a ako ich pripraviť a hlavne aká surovina má aký vplyv na výsledok. V praxi som si vyskúšala pripraviť mnohé receptúry a to mi pomohlo nebáť sa prípravy aj komplikovaných receptúr. Atmosféra bola jedinečná, neopakovateľná a nesmierne som sa tešila na každé stretnutie. Ako kolektív spolu s organizátormi a lektorkami sme vytvorili jedinečný kolektív, v ktorom sme si sadli aj po ľudskej stránke a tak každé pečenie bolo pre mňa nie len odbornou praxou, ale aj spoločenskou udalosťou. S materiálom na pečenie som bola veľmi spokojná - naozaj sme piekli len z kvalitných materiálov bez používania "lacnejších náhrad", čo veľmi oceňujem a potom aj tie výsledky stáli za to. K dispozícii bolo vždy všetko, čo sme k pečeniu potrebovali či už na prípravu cesta, náplní, poliev alebo zdobenia. Veľmi pekne Vám ďakujem za takúto možnosť zdokonaliť sa - ste super tím a ja som si užila každú sekundu kurzu. Lektorky boli veľmi milé a naozaj nám vo všetkom radili, aby sme sa zdokonalili a uľahčili si prácu. Je skvelé vidieť pri práci ľudí, ktorých práca baví a záleží im na nej. Špeciálne chcem poďakovať pani Pappovej za jej trpezlivosť, precíznosť, ľudský prístup a snahu naučiť nás čo najviac a Marcelke za je dokumentárnu činnosť, ktorej výsledky sú nádherné.

Veronika Skočenová

V teoretickej časti sme sa dozvedeli všetko potrebné a taktiež vytvorila dobrý základ pre absolvovanie praktickej časti – veľa vecí sme na praxi čerpali z teórie. Najdôležitejšie bolo pre mňa Osvedčenie, ktoré som získala po absolvovaní kurzu, pretože je to prvý krok k tomu, aby som si splnila svoj sen - mať vlastnú cukrársku výrobu. Nečakala som však, že tam spoznám takých skvelých ľudí s rovnakou vášňou k pečeniu, akú mám ja - cesta k získaniu osvedčenia bola vďaka nim oveľa príjemnejšia, predsa len cestovať každý víkend 5 hodín tam a späť, počas týždňa chodiť do práce a nemať žiadne voľno je vyčerpávajúce :) Ale stálo to za to! Naučila som množstvo nových vecí, takže keby som to mala všetko vymenovať, asi je to tu na dve strany, ale mňa veľmi potešilo, že sme sa tam okrem základov učili aj modernejšie dezerty :) A pokojne by som tento kurz absolvovala ešte raz. Myslím si, že tam nebola ani jedna téma, ktorá by mi nič nedala. Všetko bolo svojim spôsobom prínosné. Najviac ma ale potešila téma francúzske dezerty a čokoládové pralinky, a to že som sa naučila temperovať čokoládu. A prečo? Lebo čokoládu má každý rád. Atmosféra bola perfektná! A na každý jeden víkend som sa tešila, až mi bolo ľúto, keď to celé skončilo. Ďakujem, že ste mi pomohli splniť si sen :) Ste super tím sympatických a dobrých ľudí, ja vám držím palce, aby sa vám naďalej darilo. Mali ste úžasný nápad s týmto víkendovým kurzom, potešili ste tým najmä nás, ktorí si nemôžeme kvôli práci a iným povinnostiam dovoliť navštevovať týždenné kurzy. Takže ešte raz veľké ďakujem!

Radka Litvajova

Aj keď som pred kurzom vedela veľa z toho, čo sme preberali, vďaka kurzu som sa mohla zdokonaliť v niektorých technologických postupoch alebo utvrdiť, že ich robím správne. Čo mi dodalo odvahu. Okrem toho, mohla som spoznať super partiu cukrárov (plus pani lektorky, čo sú veľké odborníčky) a konečne som mohla zdielať svoje nadšenie z pečenia s niekým, kto tomu rozumie. Veľmi sa mi páčili francúzske dezerty, ktoré sme piekli s pani Jožkou Zaukolcovou, s tým sa obyčajný laik cukrár len tak jednoducho nestretne, ani nemá možnosť si to odskúšať. Každý pondelok som sa tešila na ďalší víkend. Všetko bolo do bodky super.

Monika Berníková

Kurz určite naplnil očekávaní.Dostala jsem nové zkušenosti, které v praxi určite využiju, myslím, že tématu bylo hodně a byli perfektně zpracované. Prostor, výroba a veci na pečení byli super. Dobre se mi pracovalo. Co se týče zlepšení,nic me nenapadá, protože Gastro Academy byl úžasný kurz. Poznala jsem úžasné lidi, nasbírala nové zkušenosti a klidně bych si to zopakovala. Za me jednička s hvězdičkou a určite doporučuju tento kurz i ostatním.

Jana Szabóová

Kurz splnil moje očakávania, rozšírila som si vedomosti v oblastiach, ktoré mi neboli až tak veľmi známe a zároveň som našla časť cukrárstva, ktorému by som sa chcela venovať. Vždy som sa veľmi tešila na víkendové stretnutia. Celému Gastro Academy tímu chcem veľmi pekne poďakovať. Je to tím profesionálov ale hlavne ľudských a priateľských ľudí. Prajem všetko dobré a hlavne veľa veľa záujemcov o kurzy.

Adriana Skumpasová

V komunikácii s Gastro Academy je vo všetkom ochota, rýchlosť,ústretovosť. Obsah kurzu bol zrozumiteľný a profesionálny. Mali sme vynikajúcu lektorku. Kurz odporúčam, keďže som sa aj veľa naučila.

Alena Mrmusová

Na kurze som sa naučila odborné výrazy, ktoré som nepoznala. Dostala som veľa informácií, ktoré mi pomôžu v práci, ale aj v domácnosti. Som spokojná s komunikáciu s Gastro Academy. Všetky informácie som mala včas a v dostatočnom množstve. Obsah kurzu bol obsiahly. Získala som veľa nových informácií a inšpirácií. Obe pani lektorky boli príjemné, ústretové a ochotné.

Bohuslav Javor

Kurz splnil moje očakávania. Na kurze som sa dozvedel mnohé nové a zaujímavé informácie. Komunikácia s Gastro Academy bola super. Vnímal som z nej záujem o mňa ako účastníka kurzu. Lektorka bola super. Dostali sme množstvo informácií. Bola komunikatívna a pomerne často nás ako absolventov kurzu zapájala do kurzu. Kurz je zároveň zaujímavý a dajú sa na ňom získať potrebné informácie.

Stanislava Henčeková

Lektorka bolo veľmi príjemná, nápomocná našim otázkam týkajúcich sa tém, ktoré sme potrebovali vysvetliť. Veľmi milá, ochotní odpovedať na naše otázky, vysvetli veci kôre nám robili problém. S komunikáciou v Gastro Academy som bola veľmi spokojná, rýchle odpovede na otázky pri riešení problému. Z mojej strany bol kurz detailný a zaujímavý. Kurz určite odporúčam. Ochotný personál v Gastro Academy a aj lektorka bolo veľmi príjemná, ústretová a nápomocná.

Norbert Bajtek

Gastro Academy bola jediná spoločnosť, ktorá mi zodpovedala všetky otázky. Odpovede prišli rýchlo. Obsah kurzu je detailný. Práca lektorky je perfektná a učivo bolo perfektne vysvetlené, každá otázka zodpovedaná. Kurz prebiehal rýchlo, učivo bolo perfektné vysvetlené. Odporučil by som Gastro Academy hlavne pre profesionálny prístup.

Radka Sýkorová

Z Gastro Academy som mala rýchle reakcie na otázky, ochotu, všetko bolo v poriadku. Pani lektorka je skúsená, šikovná a odborná

Renáta Benkeová

Myslím že komunikácia s Gastro Academy bola veľmi dobrá, a všetko čo bolo potrebné aby som vedela prišlo dostatočne v predstihu. S vysvetľovaním pani lektorky v kurze som veľmi spokojná, a keď niekto niečo nevedel tak sa mohol kedykoľvek počas výkladu na hocičo opýtať.

Katarína Danišková

Kurz splnil očakávania nad mieru. Dozvedela som sa veľa užitočných poznatkov, o ktorých som nevedela. Priblížili ste mi veľmi pečenie s droždím, s ktorým som vôbec nemala skúsenosti. Ďakujem. P. lektorka Gavurníková bola veľmi ústretová a poradila so všetkým. Vysvetlila nám všetko o čo sme ju požiadali. Praktické príklady. Veľmi profesionálna. V kurze nechýbalo absolútne nič. Zaujímavé videá nám pani lektorka púšťala a predanie jej vedomostí bolo na vysokej úrovni. Odporúčanie kurzu na 100%

Laura Somogyiová

V komunikácii s Gastro Academy mi všetky informácie boli ochotne povedané, dotazy vždy vysvetlené, milý prístup a všetko v poriadku. V kurze mi nič nechýbalo …naučila som sa veľa nových veci, ktoré mi pomôžu ako doma tak aj profesionálne. Lektorka má zaujímavé rozprávanie aj vystupovanie a nie len zdĺhavé a monotónne …mohli sme sa kedykoľvek zapájať.

Katarína Škreňová

Témy v kurze boli výstižne, nie zbytočne dlhé, prednesené podstatne veci. Komunikácia s Gastro Academy je Veľmi dobrá. Veľmi ochotný pán, ktorý so mnou komunikoval, či po telefóne, či mailom, reakcia je rýchla. Práca lektorky je na 1*. Kurz určite odporúčam. Aj mne bol kurz odporučený známou, ktorá si robila u vás koncom roka kurz kuchár.

Natália Bodnárová

Moje očakávania sa naplnili, som veľmi spokojná, že som si vybrala práve Gastro Academy. Skvelý prístup v komunikácii s Gastro Academy. Pán, s ktorým som komunikovala bol veľmi ochotný, vždy rýchlo reagoval na moje otázky. V kurze sme detailne prebrali všetko potrebné. Úžasný prístup pani lektorky v kurze. Prednášky ma bavili, rozprávala pútavo a vždy sa nás snažila zapájať do diskusie. Kurz určite budem odporúčať svojim známym.

Adriana Kissová

Kurz, ktorý som absolvovala splnil všetky moje očakávania. Chcem vyjadriť veľkú vďaku Gastro Academy za ochotu, pomoc a včasne podrobné informácie. Obsahovo mi kurz poskytol veľmi podrobné a odborové informácie. Pani lektorka Bačová je veľmi empatická, profesionálna, veľmi si cením jej ľudský prístup. Kurz určite odporučím pre Vašu profesionalitu a porozumenie.

Pavla Kolesárová

Tento kurz splnil moje očakávania nad mieru a som veľmi spokojná. Zo strany Gastro Academy bol prístup v celom rozsahu komunikácie a zariaďovania chodu a pribehu kurzu nadštandardný. Ústretovosť a ochota bola samozrejmosťou čo je v dnešnej dobe už vzácnosťou. Obsah kurzu bol dostatočný, ja osobne som sa naučila široký záber nových vecí a poznatkov. Štúdijné materiály ktoré som používala počas kurzu sú spracované dostatočne a sú podrobné a zrozumiteľné. S našou pani lektorkou Ing. Emíliou Bačovou som bola veľmi spokojná, milá, ústretová, zapájala nás do procesu a pýtala sa často či všetkému rozumieme. Je prezentovanie učiva bolo výborné. Určite budem odporúčať kurz Cukrár. Z pohľadu profesionálnosti, prístupu, odbornosti a spoľahlivosti je Gasto Academy jednotka na Slovensku.

Marta Garajová

Kurz splnil všetky očakávania. Komunikácia s Gastro Academy je maximálne profesionálna. Lektorka bola veľmi trpezlivá a skúsená. Kurz by som odporučila pre každého, ktorý má rád túto tému cukrárstva. Je to veľmi komplexné a vecné, preto vaša Gastro Academy.

Monika Jurčíková

Lektorka bola výborná. Jasne a zrozumiteľne vysvetľovala študijný materiál. Veľmi milá, ochotná odpovedať na každý dotaz. Kurz sa mi páčil.

Romana Kováčiková

Kurz obsahoval dôležité informácie a osvedčenie, ktoré potrebujem pri ďalšej podnikateľskej činnosti. Splnil moje očakávania, dokonca aj viac. V Gastro Academy je najochotnejší a najmilší personál, vždy som sa dozvedela čo som potrebovala rýchlo a výstižne. S pani lektorkou som bola veľmi spokojná, ochotná, milá, veľa skúseností svojich nám predala. Kurz Cukrár určite odporučím. Je to najjednoduchšia cesta ako získať osvedčenie k vysnívanej práci. V skriptách mi chýbalo viac uvedených receptov.

Andrej Fašung

Kurz bol obsiahly, splnil všetky ocakavania. Komunikácia výborná, ochotný, dostal som všetky info ktoré som potrrboval.

Igor Nemčok

Nečakal som, že sa dozviem toľko teoretických znalostí, ani vedeckých súvislostí pri pekárskej praxi. Určite tento kurz nie je len "doplnkom" na získanie živnostenského oprávnenia. Ochotná a milo naladená lektorka, no podľa môjho názoru aj odborne zdatná. Vzhľadom na moje plánované zameranie mi trochu chýbali informácie o menej tradičných postupoch, alternatívnejších surovinách, ale to by asi nebolo možné vzhľadom na rozsah vyučovania. Pri diskusiách s lektorkou sme však preberali aj tieto oblasti. Bezproblémová a rýchla ochota zo strany Gastro Academy pri riešení všetkých situácii, ktoré sa v mojom prípade vyskytli.

Lenka Škultétyová

Lektorka veľmi ústretová, dobre zorganizované, na kurze mi nechýbalo nič.

Lukáš Císar

Úprimne som nemal až také veľké očakávania, čo sa týka tohto kurzu, ale ma zo začiatku celkom prekvapilo, čo všetko profesionálny kuchár musí vedieť. Som hlavne rád, že som to zvládol. Práca lekora bola tiež skvelá, dávala nám rôzne príklady k určitým témam, dokonca nechala aj nás, aby sme uviedli aj svoj vlastný, čo sa mi páčilo najviac.

Jakub Slávik

Vysokokvalitní pedagógovia a ich schopnosť interpretovať žiakom svoje myšlienky je na vysokej úrovni. Lektorky hodnotím na výbornú.

Daniel Topoľský

Kurz bol podrobný, veľmi dobre vysvetlený, nechýbalo nič. Lektorky boli veľmi milé, vyvetľovali všetko a na každú otázku sme dostali odpoveď. Splnili sa všetky očakávania, pekne vysvetlená teória a výborne zaistená prax.

Andrea Korčušková

Všetky informácie boli fajn, milé lektorky,aj všetci okolo, veľmi pekne ďakujem za všetko. Lektorky boli fajn a veľmi mile.

Mariana Mráziková Repiská

Obe lektorky boli naozaj fundované a evidentne sa v problematike vyznali. Ani jednu z nich sme nijakou otázkou nezaskočili. S kurzom som nadmieru spokojná. Nečakala som, že za štyri víkendy sa dostaneme ešte aj ku morským plodom, rôznym zaujímavostiam pri podávaní. Veľmi inšpirujúce a moderné fotky použité pri výučbe hodnotím tiež veľmi vysoko.

Tatiana Olefirenko

Kvalita vyučovania, zrozumiteľnosť materiálu a jednoduchosť kurzu. Lektorku hodnotím na najvyššej úrovni.

Benita Papíková

Komunikáciu hodnotím veľmi kladne, pretože bola vždy veľmi rýchlo zaslaná na e-mail, kurz hodnotím veľmi dobre, veľa príkladov, aj prezentácii.

Daniela Paxianová

Všetko na 1, obsahovo bol podľa mňa dostatočný, lektorky reagovali na všetky otázky čo bolo pozitívne, zapájali nás do konverzácie, podrobne vysvetľovali, odpovedali na otázky.

Snežana Lazic

Veľa príkladov, dá sa tam veľa naučiť. Veľmi dobrý kurz.

Eva Zemlinská

Ja som veľmi spokojná veľa som sa naučila ochota trpezlivosť.

Daniel Deák

Úplne - na 1*. Všetky témy boli prezentované na vysokej profesionálnej úrovni, ale tak, aby aj úplný začiatočník vedel prijať čo najväčšie množstvo informacií. Excelentný prístup, výkon aj ochota.

Mariana Furman

Úplná spokojnosť. Veľmi príjemná profesionálna komunikácia. Základy sú vysvetlene veľmi dobre. Lektorky sú úžasné!

Martin Fraňo

Super, veľmi zrozumiteľne vysvetlené.

Milena Slobodová

Príjemný personál, všetko čo som potrebovala vysvetlili. S kurzom som veľmi spokojná.

Martina Upohlavová

Kurz splnil všetky očakávania. Všetko bolo ok, nič mi nechýbalo. Lektorka bola veľmi milá, zábavná, je odborníčka vo svojom odbore.

Kristína Zmeková

Dozvedela som sa veľa nových vecí, len boli veľmi rýchlo prebraté a nemala som priestor venovať sa im viac, čo je škoda. Komunikácia od strany Gastro Academy je highlightom kurzu, rýchla, milá, pohotová, ústretová.Som si vedomá, že kurz je zameraný na oblasti, ktoré sa týkajú stanovených noriem a vedomostí, avšak uvítala by som viac času venovaného aktuálnym dezertom a ich príprave aj z teoretického hľadiska. Pani lektorka bola mimoriadne milá, nevyžadovala zbytočnosti, bola férová a bolo radosť s ňou pracovať, dokonca radosť pripravovať sa na test. Služby Gastro Academy sú na vysokej úrovni. Zároveň by som sa Vám chcela veľmi pekne poďakovať za veľmi milý a ústretový prístup zo strany Gastro Academy aj v komplikovanej situácii. Je ho v dnešnej dobe málo a preto si ho o to viac vážim a rada budem odporúčať Vašu agentúru. :)

Lívia Jančíková

Všetko bolo v poriadku, všetci veľmi ochotní a milí. Osobne by som sa rada zastavila pri niektorých receptoch a postupoch aj dlhšie no celkovo je toho veľa. Na druhú stranu vždy bol čas a priestor na otázky. Lektorka ochotná veľmi milá a vysvetlila i dodatočne všetko čo nás zaujímalo a ako to vyzerá v praxi nie len na papieri. Kurz mi doplnil základné informácie ktoré sa na internete bez praxe ťažko hľadajú. Najlepšie je konzultovať problémy alebo aj nápady s niekým z odboru.

Bianka Menteová

Bola som spokojná, všetko som dostala, čo som očakávala.

Veronika Žatkuliaková

Určite by som Gastro Academy odporučila aj ďalej, predovšetkým za príjemný prístup a komunikáciu. S pani lektorkou som bola veľmi spokojná, bola veľmi milá, ústretová a vždy sa snažila odpovedať na každú otázku. Všetky moje očakávania boli naplnené.

Mariia Ochenashova

Bola som veľmi spokojna. Ochota, informácie boli podané v plnom obsahu. Lektorka úžasná, ochotná vysvetľovať.

Andrea Krišťáková Štecková

Očakávania na kurz boli splnené, niečo podobné som si predstavovala. Všetko bolo komunikované včas a v dostatočnom rozsahu. Lektorku hodnotím velmi kladne, prednášky boli podané pútavo, doplnené so skúsenosťami z praxe, obohatené o praktické rady od lektorky ale aj účastníkov, ktorí mali dostatočný priestor zapájať sa.

Andrea Bombová

Skvelé, pani Rothmajerová bola úžasná, všetky otázky vysvetlila a poradila :) Rozprávala príklady z praxe, snažila sa dopodrobna vysvetliť všetko, čo sme potrebovali. Keďže som začiatočník, veľmi veľa nových vecí som sa naučila a spoznala skvelých ľudí, ktorí nemajú problém pomôcť aj po skončení kurzu :) Budem odporúčať ďalej. Skvelý prístup od skvelých ľudí. Kurz ma veľa naučil, som spokojná.

Michaela Sasková

Rýchlosť, ochotu a dostupnosť informácií hodnotím výborne. Obsah kurzu je výborné zvládnutý, splnil moje očakávania na 100%. Lektorka je veľmi ochotná, s výbornou znalosťou teórie aj praxe.

Jana Doležalová

Kurz obsahoval všetko čo by mal cukrár vedieť, ak bolo treba niečo dovysvetlovatc lektorka vždy všetko vysvetlila a bola ústretová. Lektorka bola super, vždy v dobrej nálade, veľmi príjemná, bez stresovania, cela komunikácia bola super. Gastro Academy sú profesionáli.Kurz bol super, veľa som sa naučila .

Tatiana Meleková

Kurz bol nad moje očakávania, komunikácia a informácie super. Vždy bol priestor aj na otázky. Myslím, že všetkého bolo tak akurát. Všetko bolo vysvetlené jednoducho a ľahko na zapamätanie, čiže skoro všetky vedomosti som si odniesla s kurzu.S pani lektorkou som bola veľmi spokojná, vyžarovala z nej veľmi dobrá energia. Vždy ochotná zopakovať, dovysvetľovať.

Lenka Hlavnová

Lektorka na 1* .... Pani Pappová je úžasná lektorka, zodpovedala na všetky otázky, hodiny boli vždy zaujímavé, mali sme priestor aj na otázky, ak nám niečo nebolo jasné, vždy sa nám danú vec snažila vysvetliť. Všetky témy v kurze boli dostatočne spracované, pani Pappová vždy doplnila všetko, ak bolo nejasné. Profesionálny prístup Gastro Academy, všetky informácie som dostala vždy načas.

Patrícia Javorková

Kurz splnil očakávania. Výborná lektorka. Pani Pappová bola veľmi milá, vysvetľovala logicky, veľa príkladov z praxe a celkovo vytvárala veľmi príjemnú atmosféru. Z Gastro Academy výborná, rýchla odozva a ochota pomocť.

Katarína Lipiaková

Komunikáciu Gastro Academy hodnotím veľmi pozitívne, reagovali naozaj rýchlo, boli ochotní všetko vysvetliť a pomôcť. PaedDr. Edita Pappová je naozaj skvelá lektorka, ochotná vysvetliť. Ku každej téme dáva veľa príkladov aj praktických rád. Do procesu zapája aj účastníkov. Myslím. že kurz pokryl všetky potrebné základy ktoré mal spolu s príkladmi. Možno by bolo dobré zaradiť do materiálov viac súčasných dezertov a ich postupy. Kurz splnil moje očakávania, pretože obsahoval všetky potrebné základy a príklady z praxe.

Silvia Gutt

S kurzom som bola maximálne spokojná. Obsah bol dostačujúci, pani lektora všetko detailne vysvetlila, bola perfektná, vysvetľovala, zapájala nás do procesu. Všetko bolo profesionálne.

Katarína Šolcová

Lektorka bola úžasná, zdieľala s nami veľa z jej skúseností, ochotná vysvetliť, jednoducho fantastická lektorka. Kurz splnil všetky moje očakávania, obsah bol veľmi prínosný, nie zbytočne obšírny, plný praktických rád. Všetky informácie som dostávala včas a zrozumiteľne. Určite by som kurz odporučila ďalej, akadémia ponúka kvalitnú výučbu, veľmi milý personál.

Kevin Lott

Kurz splnil moje očakávania. U lektorky ochota vysvetlovať, profesionalita, komunikácia Gastro Academy - ochota, dobrá spolupráca, profesionalita.

Kristína Tureková

Pani lektorka bola výborná, vidno že sa v remesle vyzná. Bola veľmi príjemná. Kurz hodnotím veľmi dobre, som veľmi spokojná, nič nechýbalo.

Zuzana Gaálová

Lektorka bola veľmi príjemná, milá, všetko vysvetľovala, dala príklady z praxe, odpovedala na všetky naše otázky. Dala si záležat aby sme mali všetko na zvládnutie testu, opakovali sme prebraté učivo vždy na nasledujùcej hodine. Obsah kurzu bol veľmi obšírny, zo všetkého základy, za tri víkendy sme stihli maximum. Skriptá sme dostali dopredu online, boli užitočné. Kurz splnil očakávania. Komunikácia s Gastro Academy bola velmi dobrá. Na maily reagovali rýchlo, všetky informácie poslali včas.

Simona Halušová

Kurz bol vynikajúci. Drobné nejasnosti sa dajú ľahko dohľadať cez internet alebo priamo na teórii boli vysvetlené. Pani lektorka má bohaté skúsenosti zo života takže vedela všetko pekne opísať. Taktiež všetky otázky zo strany zúčastnených zodpovedala bez problému. Materiály obsahovali všetko. Obrázky k témam síce chýbali, no pri online teórii pani lektorka obrázky mala takže to bolo jednoduchšie si predstaviť hotové výrobky a stroje. Naučila som sa kopu nových vecí a veľkou výhodou je, že materiály nám zostávajú.

Aneta Štrbková

S kurzom som spokojná, dozvedela som sa množstvo nových veci, inštruktorka bola ochotná zodpovedať všetky otázky. Na praxi je milí a nápomocni kolektív a dokonca som sa u nich aj zamestnala. Kvôli situácii s kovidom bol kurz určite iný a chýbal osobný kontakt s ďalšími účastníkmi a vedenie diskusii keďže na tom nebol čas ani to nebolo v online priestor možné. To však nie je vaša chyba

Anna Shpakovskaya

Kurz je detailný, lektorka bola veľmi dobrá, a profesionálna. Komunikácia s Gastro Academy - reakcia je rýchla, a boli vždy pripravený pomôcť.

Veronika Záhorská

S obsahom kurzu som bola spokojná, prebrali sme všetko čo bolo potrebné vedieť. Lektroka veľmi milá, komunikatívna, profesionálny prístup.

Jana Miháliková

Veľmi profesionálny prístup, rýchla komunikácia, online výučba veľmi užitočná a praktická v tomto čase. Lektorka viedla lekcie výborne, zrozumiteľne, jasne, vidieť skúsenosti. Nad očakávania.

Michaela Vizváryová

Kurz hodnotím nad očakávanie, výborná lektorka, milá, ochotná, ústretová. V kurze mi nič nechýbalo, všetko velmi dobre. Ustretovosť na výbornú.

Mária Dávidová

Výborné materiály, lektorka, veľa príkladov, záujem odovzdať čo najviac infomácií, skvelá komunikácia s účastníkmi, ústretový a profesionálny prístup ako usporiadateľov tak aj lektorky. Na kurze mi nechýbalo nič, všetko bolo vysvetlené a doplňujúce otázky zodpovedané, veľká spokojnosť s priebehom kurzu.

Tamara Mihalcová

Skvela lektorka, mily prístup, veľa vedomosti a skúsenosti, dlhoročná prax. Všetky informácie od Gastro Academy do podrobna obsiahnuté v mailoch, nebola potrebná žiadna ďalšia komunikácia. V kurze bolo spomenuté všetko potrebné a aj zaujímavé.

Michaela Sršňová Filadelfiová

Komunikácia s Gastro Academy na jednotku, lektorka, kurz, všetko ok. Kurz by som určite odporučila, zatiaľ všetko vybavené, vysvetlene.

Viktória Vedrődyová

Kurz bol zaujímavý, rozšíril obzor, obsah kurzu bol v poriadku, možno posledná lekcia, čo sa prednášala mohla byť viac rozpísaná v materiáloch na učenie, lektorka snaživá, milá, spokojnosť.

Róbert Vico

Kurz bol nad očakávania, bol som veľmi spokojný, dozvedel som sa viacero nových informácií od pani lektorky a aj od kolegov z kurzu. Komunikáciu s Gastro Academy hodnotím na výbornú, bol som milo prekvapený starostlivosťou a ochotou Gastro Academy... a za ich veľkú trpezlivosť:-) Obsah kurzu hodnotím tiež na výbornú. Najmä oceňujem otvorenú diskusiu a praktické informácie pre budúcu pekársku prax. Práca lektorky je fantastická, nebolo čo vytknúť. Profesionálny prístup, vynikajúca komunikácia, príjemné vystupovanie a profi moderovanie diskusií účastníkov skupiny. Kurz určite odporučím, dá informácie, z ktorých možno čerpať pri reálnej výrobe. Napriek množstvu inej práce som bol "prinútený" sa poctivo pripraviť na test i ústnu skúšku.:-)

Ľuboslava Schlosmann

Kurz splnil moje očakávania, som veľmi spokojná. Pani Edita Pappová je jedna úžasná osoba,všetko vysvetlila a bola veľmi ochotná a milá. Rýchla reakcia, prístup a ústretovosť v komunikácii s Gastro Academy.

Ing. Miroslava Minčíková

Kurz dokonca predčil moje očakávania. Komunikácia s Gastro Academy je veľmi dobrá, rýchla, ústretová, telefonicky i e-mailom. Obsah bol veľmi dobrý, množstvo informácií bolo primerané a témy boli spracované detailne. Pani Zaukolcová bola skvelá, profesionálna a priateľská, vysvetľovala aj nad rámec obsahu v skriptách. Kurz v Gastro Academy by som určite odporušila, bola som spokojná s akadémiou aj lektorkou.

Karin Tóthová

Reakcia komunikácie s Gastro Academy bola okamžitá, bola som spokojná. Práca lektorky je maximálne ústretová, v prípade uvažovania odporúčam kurz pre jasné inštrukcie, rýchlu komunikáciu a ochotu.

Nikoleta Kvardová

Obsah kurzu je dostatočný. Hlavné témy boli spomenuté a vlastne všetko čo je dôležité na kuchyni. Pani Németová pekne podrobne vysvetľuje. Je profíčka lektoriek. Prístup a komunikácia organizátorov tiež super. Všetko bolo perfektne zorganizované.

Mária Ušiaková

Kurz je na vysokej úrovni p.Németová vysvetlí všetko zrozumiteľne je to úžasný profesionál ďakujem za veľa ... S komunikáciou s Gastro Academy nebol žiadny problém, okamžite reagovali na každý dotaz, som spokojná.

Andrea Lukáčová

Komunikácia a informácie ohľadne kurzu sú podané vysokou profesionalitou a reakcia je rýchla. Lektor bol na profesionálnej , vedel zaujať poslucháča a vysvetliť akékoľvek otázky. Kurz bol nad očakávania

Katarína Miháliková

S kurzom som úplne spokojná, komunikácia s Gastro Academy je veľmi dobrá. Priebeh a obsah kurzu je detailný, čo hodnotím kladne. Pani lektorka bola veľmi príjemná, ochotná odpovedať a poradiť na všetky naše otázky. Jej prednášky boli zaujímavé a veľmi obsiahle. Kurz by som určite odporučila, pretože pre mňa bola najväčšia výhoda že som nemusela nikam cestovať. Dobrá komunikácia a veľmi milá pani lektorka.

Petra Jakeš

Dovolím si tvrdiť, že kurz prekonal moje očakávania v pozitívnom ohľade. Komunikácia, ochota, nie len s Gastro Academy, ale aj s pani lektorkou bola veľmi príjemná a rýchla. Vždy som mala k dispozícii okamžité odpovede a dostatok informácii. Myslím si, že kurz bol dobre spracovaný. Boli tam aj informácie navyše, čo oceňujem. Pani lektorka bola veľmi ochotná, milá a príjemná. Vždy všetky nejasnosti s úsmevom vysvetlila a uviedla aj množstvo príkladov z praxe, čo bolo veľmi príjemné a užitočné. Samozrejme, že kurz odporúčam. Kurz bol veľmi príjemný a dodal mi neskutočné množstvo poznatkov teórie aj praxe. Myslím si, že si časom ešte sama doplním vzdelanie v rôznych odvetviach gastronómie prostredníctvom kurzov v Gastro Academy.

Zuzana Križanová

Komunikácia s Gastro Academy prebiehala výborne, obsah kurzu je detailný, lektorka je ústretová, milá, ochotná, nápaditá.

Nikola Červeňáková

Hodiny boli poučné, plné informácií. Som veľmi spokojná, keďže spracovanie ma veľmi nadchlo. Gastro Academy vždy ochotne poradila, poskytla požadované informácie. Maximálna spokojnosť. Myslím si, že pani lektorka Gavurníková nám vždy vedela podať informácie tak, aby nás zaujali. Danú problematiku vysvetlila do hĺbky a tak, že sme tomu porozumeli. Pani Gavurníková bola skvelou lektorkou, hodiny boli prínosné. Vždy hodinu oživila nejakým praktickým príkladom v podobe videí. Zodpovedala naše otázky, zapájala nás do danej problematiky, pýtala sa na naše osobné skúsenosti. Kurz odporúčam, bolo to odborné, a pre rekvalifikáciu, prípadne pre nadobudnutie nových vedomostí to bolo veľmi prínosné.

Ildikó Béreš Némethová

Kurz moje očakávania splnil nadpriemerne. Komunikácia s Gastro Academy je veľmi dobrá, vždy som dostala rýchlo reakciu. V kurze mi nič nechýbalo, kurz je výborne usporiadaný. Pani lektorka Križanová je veľmi dobrým odborníkom. Som rada, že mi predala svoje znalosti a vysvetlila všetko podrobne, ak som niečo neporozumela na prvý krát.

Zuzana Haršányová

Kurz splnil moje očakávania. Prebrali sme všetko ohľadom pečenia chleba i pečiva. Technický problém s prístupom k materiálom bol veľmi rýchlo vyriešený zo strany Gastro Academy. Obsah kurzu bol primeraný. Pani lektorka bola odborníčka, ktorú jej práca skutočne baví. Všetky otázky nám zrozumiteľne zodpovedala. Bola veľmi milá a flexibilná. Vďaka pani lektorke sme sa tešili na každú konzultáciu.

Petronela Burianová

Komunikácia s Gastro Academy je výborná, majú rýchlu odozvu aj reakciu. V kurze a v obsahu mi nič nechýbalo, pani lektorka zodpovedala na všetky naše otázky a tému prebrala do hĺbky. Pre profesionánly prístup Gastro Academy odporúčam kurz.

Karol Kapitán

Komunikácia s Gastro Academy je veľmi ochotná, podané množstvo informácií. Obsah kurzu je detailný, zároveň aj podané do hĺbky všetky témy kurzu. Práca lektorky je zatiaľ to najlepšie s čím som sa v živote stretol. Mimoriadne skúsenosti a výborné lektorské schopnosti. Bez váhania odporúčam kurzy Gastro Academy. Profesionálne zázemie a kvalitne podané kurzy! Kurz bol nad očakávania.

Natália Poprocká

V kurze mi nič nechýbalo, všetko bolo zariadené. Aj ochota aj rýchlosti reakcii boli dostačujúce. Ja si myslím že teoretická časť bola dostačujúca a pokiaľ sme chceli vedieť niečo čo nebolo povedané tak lektorky boli vždy ochotne a odpovedali nám. Obidve lektorky boli veľmi prijemne, milé a veľmi dobre sa ich počúvalo. Boli komunikatívne a vedeli zaujať svojim výkladom.

Barbora Gýborová

Kurz splnil všetky moje očakávania. Kurz hodnotím veľmi pozitívne :) Pani lektorku Rothmajerovú môžem len odporučiť. Úžasná lektorka, milá, vtipná, tešila som sa na každú hodinu. Učivo mi krásne vysvetlila, aj poslala linky, no proste top. Nemohla som si priať lepšiu lektorku. Ďakujem. Reakcia v komunikácii s Gastro Academy je veľmi rýchla, všetko dopodrobna vysvetlené, otázky zodpovedané.

Mgr. Dušan Dragúň

S kurzom som bol veľmi spokojný, rozšíril moje doterajšie vedomosti. Z Gastro Academy som všetky informácie dostal včas a zrozumiteľne, takže komunikácia na výbornú. Podľa môjho názoru kurz obsiahol všetky podstatné informácie. Naše lektorky boli veľmi ústretové, nápomocné a v danej oblasti profesionálne, s množstvom aj osobných skúseností

Bc. Soňa Bardiovská

Komunikácia s Gastro Academy bola príjemná a boli mi poskytnuté všetky potrebné informácie na úspešná zvládnutie kurzu. Pani lektorka Dubová bola príjemná a veľmi ochotná vysvetliť učivo. Na otázky odpovedala odborne a kompetentne. Som veľmi vďačná, že som mala príležitosť zúčastniť sa na kurze pod jej vedením.

Vladimíra Farkašová

Príjemný prístup p. lektorky Dubovej - ochota vysvetľovať, všetko hodnotím kladne, nebolo tam nič s čím by som nebola spokojná. Vynikajúce. V kurze bolo všetko vysvetlené do detailov. Kurz by som odporučila, pretože tento kurz je jeden z najlepších.

Ing. Pavel Kendra

Komunikácia s Gastro Academy je perfektná, nie je čo vyčítať, s kurom som veľmi spokojný, musím pochváliť a poďakovať. Práca obidvoch lektoriek je výborná (p. Brandšteterová, p. Zemanová). Kurz by som odporučil absolvovať cez Gastro Academy, pretože majú profesionálny a ľudský prístup, poskytnú veľa nových informácií, ochota a odbornosť je na vysokej úrovni.

Roman Špaček

Kurz u Vás v Gastro Academy naplnil všetky moje očakávania dokonca by som povedal že ich celkom určite prevýšil. Komunikácia s Gastro Academy bola super, odpovede na moje otázky som dostal vždy do pár hodín dokonca minút čo sa týka emailovej komunikácie, zamestnanci aj lektorky sú ochotní, milí a úslužní. Mne osobne na kurze nechýbalo nič! Všetko nám bolo vysvetlené, študijné materiály spĺňali z môjho pohľadu všetko čo by spĺňať mali, pani lektorky vždy všetko zrozumiteľne vysvetlili. Niet čo vytknúť. Lektorky sú ochotné, zapájali nás všetkých účastníkov kurzu do spoločnej konverzácie, úloh.... Jednoducho na 1 s hviezdičkou. Určite by som odporučil Gastro Academy, robia si svoju prácu profesionálne a na úrovni.

Natália Vancelová

Kurz naplnil moje očakávania, veľmi spokojná. Veľmi ochotný tým v Gastro Academy, veľmi spokojná s ich rýchlymi reakciami pri mojich otázkach. Lektorka pani Uhrová ku ktorej som bola pridelená, bola veľmi príjemná, milá a lekcie prebiehali v náučnom no stále zábavnom duchu, poskytla mi neuveriteľné množstvo nových informácií, ochotná odpovedať na každú mnou položenú otázku a vysvetlila mi veci ktoré by som bez jej pomoci nepochopila.

Jana Luptáková

Komunikáciu s Gastro Academy hodnotím ako excelentnú, s promptným a ľudským prístupom. Obsah kurzu je pozitívny, s vďakou najmä pri náročnejšom covid období na realizáciu čohokoľvek, či obsahovej teoretickej zložky kurzu alebo praktickej. Práca p. lektorky Križanovej je výborná, s veľkým nasadením a ochotou vysvetliť obsahy a súvisiacu tématiku aj nad rámec

Dominika Gálik

Kominukáciu s Gastro Academy hodnotím veľmi pozitívne, ľudia z kurzu sú veľmi ochotní a ústretoví Lektorka bola veľmi skúsená a odborná. Čo sa týka prístupu, tak jeden z najlepších a najmilších z mojich školských skúsenosti. :)

Romana Ďurišová

Celý kurz prebehol podľa očakávaní, komunikácia to strany Gasto Academy veľmi ústretová. Lektorka, pani Pappová mi všetko vysveltlila tak, aby som to pochopila, veľmi milá a komunikatívna osoba.

Dominika Sulová

Komunikácia so spoločnosťou je skvelá, všetko prebehlo bez problémov, keď som niečo potrebovala poradiť, tak mi boli vždy k dispozícii. Obsah kurzu je prehľadný, možno by som doplnila obrázky aspoň k najdôležitejším učivám. Pomohlo mi keď pani lektorka nám pri výučbe ukazovala aj fotky, preto keď sa vrátim k učebným materiálom by to bolo pozitívne. Priložené linky super. Pani lektorka je veľmi príjemná, učivo vysvetľovala zrozumiteľne, bola nápomocná ak sme mali otázky, výborne vysvetlené témy.

Michaela Tomičková

Pre mňa bol kurz naozaj nad očakávania. Totiž som sa na neho prihlásila naozaj len kvôli získaniu odborného vzdelania, ale veľmi milo ma prekvapilo, koľko toho som sa dozvedela :) Bol mi naozaj veľmi prínosný a priniesol množstvo inšpirácie skúsiť aj iné, klasickejšie druhy zákuskov a postupov. Študijné materiály, keďže boli v cene kurzu, nám ostávajú aj naďalej prístupné, keďže z nich čerpám poznatky aj teraz po kurze, keď si niečo nepamätám :) Komunikácia s Gastro Academy je rýchla a ochota výborná, nechýbali mi nikdy žiadne informácie. Veľmi sa teším, že som mala možnosť aspoň takto online pani lektorku spoznať a teda že nám bola pridelená práve ona. Nesmierne mi jej prístup a forma vysvetľovania vyhovovala, bolo vidieť jej zápal a oduševnenie, ochotu, skúsenosti... super naozaj

Romana Myjavcová

Prácu p. lektorky hodnotím najlepšie ako môžem. Na pani lektorke je vidieť, že má bohaté skúsenosti, prednášky s ňou boli veľmi zaujímavé. Je veľmi milá a výborne sa počúvala. Oceňujem celý priebeh jednania s klientom, príjemné vystupovanie lektora aj zaujímavé informácie nadobudnuté počas celého kurzu, zrozumiteľne popísanú tematiku aj s obrázkami a videami, ktoré zúžitkujem vo svojej budúcej profesii.

Katarína Hamorníková

Komunikácia s Gastro Academy je bezproblémová, ochotne vysvetlia informácie o priebehu kurzu. Obsah kurzu je zrozumiteľný, postačujúci a taktiež práca s pani lektorkou Bačovej je príjemná

Michaela Bulavová

Všetko hodnotím na výbornú , prístup , ochota ,... nebol s ničím problém . Obsah kurzu hodnotím veľmi pozitívne , dozvedela som sa najpodstatnejšie informácie , rôzne príklady a rady :) Pani lektorka Editka je úžasná , všetko nám pekne a zrozumiteľne vysvetlila . Za mňa veľká spokojnosť .

Miroslava Škorvánková

Kurz bol obsiahly, prešli sme všetko potrebné, dal mi dobré základy. Lektorka v kurze dopodrobna všetko vysvetlila. Oceňujem praktické skúsenosti, názorne ukážky, ochota odpovedať na všetky dotazy. Kurz Cukrár určite budem odporúčať ďalej, kurz je na vysokej úrovni.

Barbora Šišuláková

Kurz hodnotím veľmi pozitívne, vo všetkých smeroch, príjemná uvoľnená atmosféra, odborné znalosti a veľmi príjemná lektorka. Odpoveď zo strany Gastro Academy som dostala vždy do par hodín ak nastal problém s pripojením, hneď mi pomohli s riešením. Veľmi som bola spokojná. Pani lektorka Pappova bola skvelá, milá, vtipná, ochotná a trpezlivá.

Anastasiia Kulbida

Profesionálny a zábavný kurz! Pani lektorka dávala veľa príkladov, bola ochotná vysvetľovať, dostala som úplné informácie.

Kravtsova Viktoriia

Kurz Pekár splnil moje očakávania. Obsah kurzu bol detailný, reakcia na komunikáciu a informácie od tímu Gastro Academy bola veľmi dobrá a rýchla. Záujemcom o tento typ kurzu odporúčam absolvovať ho cez Gastro Academy.

Ingrid Žideková

Kurz bol nad moje očakávania. Pani lektorka má veľké vedomosti, bola veľmi ochotná vysvetľovať a je to empatický človek. Celkovo veľká ochota, napr. nedokázala som si zohnať prax v pekárni v okolí môjho bydliska, Gastro Academy to zvládla na výbornú.

Lenka Búryová

Naučila som sa veľa nových vecí, ktoré využijem pri práci, množstvo príkladov, veľa nových receptov. Lektorka bola milá, veľmi ochotná.

Eva Kujanová

Veľa praktických príkladov, výborná práca lektora a dobrá komunikácia.

Mgr. Andrea Hrošová

Lektorka Zaukolcová bola odborníčka na pravom mieste. Jednoznačne odporúčam Gastro Academy, páči sa mi Váš prístup a organizácia, výborne reakcie aj ochota, flexibilnosť a profesionálny prístup. Veľa som sa dozvedela či už z teórie, tiež aj od lektorky, kde mi trpezlivo odpovedala na moje otázky.

Ľudmila Jandušíková

Veľmi kvalitná výučba s kvalitnou lektorkou, ktorá tomu veľmi rozumie a vie do podrobna (aj navyše) vysvetlit tému. Pani Bačová bola veľmi milá, ochotná, zapájala nás do tém, komunikovala s nami, informácie na jednotku. Ľudia, s ktorými som komunikovala pohotovo reagujú, ochota a nápomoc. Jednoznačne odporúčam, pretože tento kurz bol na veľmi vysokej úrovni, veľmi veľa ma naučil a splnil moje očakávania nad mieru.

Lucia Medveďová

Naučila som sa veľa nových receptov a vychytávok do “cukrárskeho sveta”. Pani lektorka bola veľmi milá a láskavá. Vysvetlila a odpovedala na všetky otázky, ktoré sme mali. Maximálna spokojnosť s komunikáciou s Gastro Academy - v tíme máte veľmi ochotných ľudí. Za mňa nechýbalo nič.

Ing. Maroš Goga

Príjemná pani lektorka, dobre fungujúci systém online prednášok, vhodný obsah teorie, skvelá komunikácia a ochota. Obsah kurzu bol vhodný a zaujímavý s pani lektorkou, ktorá uvádzala aj praktické príklady. Super.

Katarína Šimonová

Kurz detailne zahŕňal všetko čo som potrebovala vedieť. Prácu lektorky hodnotím veľmi pozitívne, ochotná všetko vysvetliť, milá, ústretová, vtipná, kurz úplne splnil moje očakávania.

Mgr. Anna Čiefová

Naučila som sa vela nových veci, ktoré mi doteraz chýbali takze očakávania boli naplnené. Pani lektorka je výborná odborníčka, moc som bola spokojná. Profesionálny prístup, kvalitne učebne materiály.

Mgr. Lenka Homolová

Veľmi dobrý lektor, kurz bol prebiehal detailne do hĺbky učiva.

Mgr. Katarína Novotová

Kurz nadmieru splnil očakávania, komunikácia s gastro academy úplne super, všetko do bodky prepracované, úroveň vysoká, lektorka najlepšia, zlatá príjemná žena :) Ak aj boli nejaké vedľajšie otázky boli nám zodpovedané. Profesionálna úroveň.

Kamila Gabošová

Veľmi sa mi kurz páčil, obohatil ma hlavne po teoretickej stránke, spoznala som nových ľudí a pani lektorka bola veľmi príjemná a ochotná nám odovzdať všetky svoje skúsenosti. Keď niekoho zaujal nejaký konkrétny príklad tak sme ho vždy prebrali detailnejšie.

Marián Malý

Ochota vysvetľovať, zapojenie účastníkov, profesionálny prístup, dobre spracované študijné materiály, detailný obsah kurzu.

Ing. Milan Šujanský

Pružná a rýchla komunikácia, ústretovosť, skúsení lektori. Myslim si, že vzhľadom na rozsiahlosť preberanej problematiky, všetky témy boli prebraté do dostatočnej hĺbky. Panie lektorky ochotne zodpovedali každú otázku aj keď nesúvisela s momentálne preberanie problematikou. Uvádzali tiež príklady z praxe a vlastnej skúsenosti. Pokiaľ niečo nebolo jasné, vysvetlili. Zo strany Gastro Akadémie bola komunikácia rýchla a pružná. O všetkých zmenách a termínoch informovali s dostatočným predstihom, väčšinou e-mailom. Takisto ochotne však komunikovali aj telefonicky. Z mojej strany nemám žiadne výhrady a hoci sa snažím prísť na niečo, čo by sa dalo pomenovať ako konštruktívna kritika, vôbec sa mi nedarí.

Marek Gajdoš

S prácou lektoriek som nadmieru spokojný. Myslím, že nám povedali všetko čo bolo potrebné a nezaoberali sme sa nepodstatnými vecami. Všetci boli ústretoví, ochotní odpovedať na moje otázky.

Katarína Kožiarská

Lektorky boli super. Na všetky dotazy a otázky nám hneď zodpovedali. Obsah bol dobrý, bolo tam obsiahnuté všetko. Komunikácia bola výborná, odporúčam Gastro Academy.

Ing. Juraj Bocz

nemám čo vytknúť, pani Brandšteterová a Zemanová boli veľmi profesionálne, mali rozhľad, špičková komunikácia. Obsah kurzu bol v poriadku a veľmi dobre prispôsobený online forme. Komunikácia s Gastro Academy na vysokej profesionálnej úrovni.

Mgr. Eva Chynoranská

Veľmi profesionálny prístup a odbornosť na vysokej úrovni. Všetko prebiehalo v poriadku. Nie je, čo vytknúť. Obsahovo bohatí kurz, interaktivita s lektormi bola veľmi dobrá. Ochota tiež.

Mgr. Lenka Harčariková

Vynikajúca komunikácia, do hĺbky vysvetlená každá problematika, výborne spracovaný obsah lekcií, kvalitní lektori - ochota vysvetliť, veľmi veľká ukážka prác s kvalitným opisom.

Katarína Harvanová

Obsah bol dostatocne detailny, zaroven nezahlcoval zbytocnymi informaciami. Pri vsetkom bolo dostatok prikladov (v lektorkinych prezentaciach aj vizualnych), co bolo velmi napomocne. V obsahu by som ocenila viac modernejsich postupov a vyrobkov a menej takych, ktore sa uz velmi nevyrabaju (pokial to akreditacne podmienky dovoluju). Lektorka bola velmi prijemna, ochotna, snazila sa zodpovedat kazdu otazku. Komunikacia s Gastro Academy bola na vybornu - velmi rychla, jasna, na urovni, pani mi boli ochotni poradit a vychadzali mi v ustrety.

Veronika Mišlenská

Kurz ma mnoho naučil, nemôžem vytknúť žiaden nedostatok, lektorka, vysoko profesionálna, s ľudským prístupom, odporúčam hlavne z dôvodu vysokej odbornosti.

Lucia Bohunická

Veľa som sa dozvedela. Lektorka veľmi milá, skvele vysvetlená každá téma, prehľadné podklady ku každej téme. Otvorilo mi to dvere k mojej záľube, a dúfam aj podnikaniu :) Chýbal mi osobný kontakt, kedže boli online hodiny, kvôli celej situácii SR.

Kamila Vangorová

Top úroveň, profesionálny prístup, ochota vysvetľovať, profesionálny prístup lektora, zapojenie účastníkov. Detailný obsah kurzu, som nadmieru spokojná.

Elena Briestenská

Prehľadne informácie, rýchla reakcia, ochota vysvetliť. Kurz doplnil moje vedomosti ktoré som poznala z praxe.

Oliver Seman

pani Rothmajerová bola veľmi milá a ústretová. Všetko bolo super aj podrobne prebraté ako som si predstavoval ale chýbalo mi tam trochu aktuálnosti ale ináč celkovo super. Ako základ a pevný pilier v cukrarine fajn. Moje očakávania na 80% naplnené :)

Katarína Vavrušová

Pani Gavurníková je výborná lektorka na vysokej odbornej úrovni, pri výklade uvádza veľa príkladov a zaujímavostí, je trpezlivá, dáva priestor na otázky, učebnice krásne spracované a všetko vysvetlené do detailu. Hodnotím na výbornú.

Jesika Tóthová

V mojom prípade musím pani lektorku veľmi vyzdvihnúť v pozitívnom zmysle slova. Odovzdala mi veľmi veľa, bola ochotná vysvetľovať a hlavne zrozumiteľne. Veľmi príjemná a ľudská osoba. Pre mňa osobne boli tieto lekcie s pani lektorkou Németovou zmysluplne strávený čas. Všetci ľudia s ktorými som bola v kontakte boli veľmi ochotní a milí. Ďakujem.

Mgr. Andrej Kližan

so školitelkou p.Brandtšteterovou sme si absolútne porozumeli, dozvedel som sa veľa vecí, ktoré ani nie sú v skriptách. Vďaka skúseným a fundovaným lektorom sa človek dozvie presne to, čo bude vo svojom novom zamýšľanom biznise v oblasti gastronómie potrebovať.

Ing. Dana Bimová

Profesionálny prístup pani lektorky, každá jedna hodina bola pre mňa prínosom. Pani Zaukolcová je skutočný odborník a som rada, že som teóriu mohla mať práve s ňou. Veľmi veľa praktických rád priamo z praxe. Veľmi dobrá komunikácia s Gastro Academy, naozaj flexibilná komunikácia kedykoľvek :)

Erika Pisková

Super lektorka, vysvetľovanie jednoduché, riešenie otázok formou debát a príkladov. Nič nechýbalo, všetko bolo vysvetlené, aj niečo navyše. Rýchle riešenia a ochota.

Soňa Robelová

Ak by niekto uvažoval nad kurzom v Gastro Academy určite odporúčam, pretože som nadmieru spokojná a oceňujem skvelý proklientský prístup. Práca pani lektorky bola na výbornú!!!

Marianna Antal

Aj keď robím túto prácu už dlhšie naučilo má to veľa nových veci. Som veľmi spokojná, veľká ústretovosť a ochota. Splnilo všetky moje očakávania, nemám čo vytknúť.

Nikoleta Lukáčová Grófová

Najlepší kurz aký som kedy mohla absolvovať. Spokojnosť nadovšetko. Pani lektorka bola počas teórie veľmi milá, nápomocná a ústretová. Takisto komunikácia ohľadom organizácie celého priebehu kurzu bola vždy na jednotku. Môžem len odporúčať všetkými desiatimi.

Mgr. Michaela Štefanko Verešová

Pani lektorka bola úžasná, učivo hravo vysvetlila a vzácne sú pre mňa príklady z praxe. Veľmi oceňujem prístup pani lektorky. Všetko skvele vysvetlené. Obsah kurzu bol bohatý pre informácie, ktoré do praxe potrebujem. Kurz moje očakávania prekonal. Aj niektoré absolútne cudzie témy, či výrazy som si až prekvapivo rýchlo osvojila. Komunikáciu s Gastro Academy hodnotím veľmi pozitívne. Každú moju otázku som mala veľmi ochotne zodpovedanú. Celý proces týkajúci sa kurzu prebiehal nad moje očakávania. Kurz odporúčam, pretože získate nové poznatky v odbore, v ktorom by ste chceli pôsobiť, v príjemnom prostredí profesionálnej inštitúcie.

Kristína Valjentová

Som nadmieru spokojná. Jednanie pána Ševčíka je veľmi priateľské, ústretové. Reagujú skutočne rýchlo, nie je problém ani dovolať sa telefonicky. Obsah kurzu je jasný a zrozumiteľný. Ochotná, ústretová, priateľská a milá lektorka. Mnohému som sa priučila, práca v tejto oblasti ma po tomto kurze láka určite ešte viac.

Zuzana Maliková

Pani lektorka Fekiačová bola veľmi profesionálna. Prednášala nám jasne a zrozumiteľne.Všetky otazky zodpovedala trpezlivo,ďakujem za skvely kurz,ktorý mi pomože v uplatnení na pracovnom trhu.

Dušan Pazucha

Ja som bol nadočakávane veľmi spokojný. Paní lektorka bol veľmi milá, vysvetlila zrozumiteľne učivo. Keď sme sa opýtali, odpovedala na naše otázky. Chcem dať pani lektorke veľmi dobré hodnotenie, Vám ako agentúre podporu, odporúčam aj ďalším, aby sa na kurz prihlásili. S pozdravom Dušan Pazucha

Beata Môciková

Dobrý deň. Veľmi som spokojná s úrovňou kurzu. Prednášky p. Alenky Brandšteterovej a p. Elenky Zemanovej sú vysoko kvalitné, na výbornej úrovni. Dozvedela som sa veľa zaujímavých veci v oblasti gastronómie. Ešte raz ďakujem.

Peter Fabiš

ďakujem, všetko prebehlo v poriadku

Naše webové stránky používajú cookies a uchovávajú Vašu IP adresu. Viac informácií nájdete tu.