Ing. Alena Brandšteterová

Ing. Alena Brandšteterová

Odborníčka s dlhoročnými pedagogickými skúsenosťami v oblasti gastronómie, potravinárskej technológie a chemickej analýzy potravín. Aktuálne pôsobí ako učiteľka odborných predmetov na strednej škole, svojich študentov pravidelne pripravuje na súťaže, odborné prezentácie a výstavy. Najvyšším ocenením pre ňu je pozitívna spätná väzba od študentov a ich úspechy v profesii Kuchár/Kuchárka.

Referencie od našich klientov

Anastasiia Kulbida

Profesionálny a zábavný kurz! Pani lektorka dávala veľa príkladov, bola ochotná vysvetľovať, dostala som úplné informácie.

Marek Gajdoš

S prácou lektoriek som nadmieru spokojný. Myslím, že nám povedali všetko čo bolo potrebné a nezaoberali sme sa nepodstatnými vecami. Všetci boli ústretoví, ochotní odpovedať na moje otázky.

Ing. Milan Šujanský

Pružná a rýchla komunikácia, ústretovosť, skúsení lektori. Myslim si, že vzhľadom na rozsiahlosť preberanej problematiky, všetky témy boli prebraté do dostatočnej hĺbky. Panie lektorky ochotne zodpovedali každú otázku aj keď nesúvisela s momentálne preberanie problematikou. Uvádzali tiež príklady z praxe a vlastnej skúsenosti. Pokiaľ niečo nebolo jasné, vysvetlili. Zo strany Gastro Akadémie bola komunikácia rýchla a pružná. O všetkých zmenách a termínoch informovali s dostatočným predstihom, väčšinou e-mailom. Takisto ochotne však komunikovali aj telefonicky.

Katarína Kožiarská

Lektorky boli super. Na všetky dotazy a otázky nám hneď zodpovedali. Obsah bol dobrý, bolo tam obsiahnuté všetko. Komunikácia bola výborná, odporúčam Gastro Academy.

Ing. Juraj Bocz

nemám čo vytknúť, pani Brandšteterová a Zemanová boli veľmi profesionálne, mali rozhľad, špičková komunikácia. Obsah kurzu bol v poriadku a veľmi dobre prispôsobený online forme. Komunikácia s Gastro Academy na vysokej profesionálnej úrovni.

Mgr. Eva Chynoranská

Veľmi profesionálny prístup a odbornosť na vysokej úrovni. Všetko prebiehalo v poriadku. Nie je, čo vytknúť. Obsahovo bohatí kurz, interaktivita s lektormi bola veľmi dobrá. Ochota tiež.

Marián Malý

Ochota vysvetľovať, zapojenie účastníkov, profesionálny prístup, dobre spracované študijné materiály, detailný obsah kurzu.

Mgr. Andrej Kližan

so školitelkou p.Brandtšteterovou sme si absolútne porozumeli, dozvedel som sa veľa vecí, ktoré ani nie sú v skriptách. Vďaka skúseným a fundovaným lektorom sa človek dozvie presne to, čo bude vo svojom novom zamýšľanom biznise v oblasti gastronómie potrebovať.

Roman Špaček

Kurz u Vás v Gastro Academy naplnil všetky moje očakávania dokonca by som povedal že ich celkom určite prevýšil. Komunikácia s Gastro Academy bola super, odpovede na moje otázky som dostal vždy do pár hodín dokonca minút čo sa týka emailovej komunikácie, zamestnanci aj lektorky sú ochotní, milí a úslužní. Mne osobne na kurze nechýbalo nič! Všetko nám bolo vysvetlené, študijné materiály spĺňali z môjho pohľadu všetko čo by spĺňať mali, pani lektorky vždy všetko zrozumiteľne vysvetlili. Niet čo vytknúť. Lektorky sú ochotné, zapájali nás všetkých účastníkov kurzu do spoločnej konverzácie, úloh.... Jednoducho na 1 s hviezdičkou. Určite by som odporučil Gastro Academy, robia si svoju prácu profesionálne a na úrovni.

Ing. Pavel Kendra

Komunikácia s Gastro Academy je perfektná, nie je čo vyčítať, s kurom som veľmi spokojný, musím pochváliť a poďakovať. Práca obidvoch lektoriek je výborná (p. Brandšteterová, p. Zemanová). Kurz by som odporučil absolvovať cez Gastro Academy, pretože majú profesionálny a ľudský prístup, poskytnú veľa nových informácií, ochota a odbornosť je na vysokej úrovni.

Mgr. Dušan Dragúň

S kurzom som bol veľmi spokojný, rozšíril moje doterajšie vedomosti. Z Gastro Academy som všetky informácie dostal včas a zrozumiteľne, takže komunikácia na výbornú. Podľa môjho názoru kurz obsiahol všetky podstatné informácie. Naše lektorky boli veľmi ústretové, nápomocné a v danej oblasti profesionálne, s množstvom aj osobných skúseností

Natália Poprocká

V kurze mi nič nechýbalo, všetko bolo zariadené. Aj ochota aj rýchlosti reakcii boli dostačujúce. Ja si myslím že teoretická časť bola dostačujúca a pokiaľ sme chceli vedieť niečo čo nebolo povedané tak lektorky boli vždy ochotne a odpovedali nám. Obidve lektorky boli veľmi prijemne, milé a veľmi dobre sa ich počúvalo. Boli komunikatívne a vedeli zaujať svojim výkladom.

Naše webové stránky používajú cookies a uchovávajú Vašu IP adresu. Viac informácií nájdete tu.