Ing. Alena Brandšteterová

Ing. Alena Brandšteterová

Odborníčka s dlhoročnými pedagogickými skúsenosťami v oblasti gastronómie, potravinárskej technológie a chemickej analýzy potravín. Aktuálne pôsobí ako učiteľka odborných predmetov na strednej škole, svojich študentov pravidelne pripravuje na súťaže, odborné prezentácie a výstavy. Najvyšším ocenením pre ňu je pozitívna spätná väzba od študentov a ich úspechy v profesii Kuchár/Kuchárka.

Referencie od našich klientov

Anastasiia Kulbida

Profesionálny a zábavný kurz! Pani lektorka dávala veľa príkladov, bola ochotná vysvetľovať, dostala som úplné informácie.

Marek Gajdoš

S prácou lektoriek som nadmieru spokojný. Myslím, že nám povedali všetko čo bolo potrebné a nezaoberali sme sa nepodstatnými vecami. Všetci boli ústretoví, ochotní odpovedať na moje otázky.

Ing. Milan Šujanský

Pružná a rýchla komunikácia, ústretovosť, skúsení lektori. Myslim si, že vzhľadom na rozsiahlosť preberanej problematiky, všetky témy boli prebraté do dostatočnej hĺbky. Panie lektorky ochotne zodpovedali každú otázku aj keď nesúvisela s momentálne preberanie problematikou. Uvádzali tiež príklady z praxe a vlastnej skúsenosti. Pokiaľ niečo nebolo jasné, vysvetlili. Zo strany Gastro Akadémie bola komunikácia rýchla a pružná. O všetkých zmenách a termínoch informovali s dostatočným predstihom, väčšinou e-mailom. Takisto ochotne však komunikovali aj telefonicky.

Katarína Kožiarská

Lektorky boli super. Na všetky dotazy a otázky nám hneď zodpovedali. Obsah bol dobrý, bolo tam obsiahnuté všetko. Komunikácia bola výborná, odporúčam Gastro Academy.

Ing. Juraj Bocz

nemám čo vytknúť, pani Brandšteterová a Zemanová boli veľmi profesionálne, mali rozhľad, špičková komunikácia. Obsah kurzu bol v poriadku a veľmi dobre prispôsobený online forme. Komunikácia s Gastro Academy na vysokej profesionálnej úrovni.

Mgr. Eva Chynoranská

Veľmi profesionálny prístup a odbornosť na vysokej úrovni. Všetko prebiehalo v poriadku. Nie je, čo vytknúť. Obsahovo bohatí kurz, interaktivita s lektormi bola veľmi dobrá. Ochota tiež.

Marián Malý

Ochota vysvetľovať, zapojenie účastníkov, profesionálny prístup, dobre spracované študijné materiály, detailný obsah kurzu.

Mgr. Andrej Kližan

so školitelkou p.Brandtšteterovou sme si absolútne porozumeli, dozvedel som sa veľa vecí, ktoré ani nie sú v skriptách. Vďaka skúseným a fundovaným lektorom sa človek dozvie presne to, čo bude vo svojom novom zamýšľanom biznise v oblasti gastronómie potrebovať.

Naše webové stránky používajú cookies a uchovávajú Vašu IP adresu. Viac informácií nájdete tu.