Katarína Rothmajerová

Katarína Rothmajerová

Vyštudovala na Strednej odbornej škole potravinárskej v odbore cukrár. V štúdiu pokračovala v odbore potravinársky priemysel. Svoje vzdelanie doplnila o pedagogické štúdium zamerané na činnosť majstra odbornej výchovy. V súčasnosti pracuje v hotelovej akadémii ako majsterka odbornej výchovy.

Referencie od našich klientov

Kamila Vangorová

Top úroveň, profesionálny prístup, ochota vysvetľovať, profesionálny prístup lektora, zapojenie účastníkov. Detailný obsah kurzu, som nadmieru spokojná.

Lucia Bohunická

Veľa som sa dozvedela. Lektorka veľmi milá, skvele vysvetlená každá téma, prehľadné podklady ku každej téme. Otvorilo mi to dvere k mojej záľube, a dúfam aj podnikaniu :) Chýbal mi osobný kontakt, kedže boli online hodiny, kvôli celej situácii SR.

Oliver Seman

pani Rothmajerová bola veľmi milá a ústretová. Všetko bolo super aj podrobne prebraté ako som si predstavoval ale chýbalo mi tam trochu aktuálnosti ale ináč celkovo super. Ako základ a pevný pilier v cukrarine fajn. Moje očakávania na 80% naplnené :)

Katarína Harvanová

Obsah bol dostatocne detailny, zaroven nezahlcoval zbytocnymi informaciami. Pri vsetkom bolo dostatok prikladov (v lektorkinych prezentaciach aj vizualnych), co bolo velmi napomocne. V obsahu by som ocenila viac modernejsich postupov a vyrobkov a menej takych, ktore sa uz velmi nevyrabaju (pokial to akreditacne podmienky dovoluju). Lektorka bola velmi prijemna, ochotna, snazila sa zodpovedat kazdu otazku. Komunikacia s Gastro Academy bola na vybornu - velmi rychla, jasna, na urovni, pani mi boli ochotni poradit a vychadzali mi v ustrety.

Veronika Mišlenská

Kurz ma mnoho naučil, nemôžem vytknúť žiaden nedostatok, lektorka, vysoko profesionálna, s ľudským prístupom, odporúčam hlavne z dôvodu vysokej odbornosti.

Elena Briestenská

Prehľadne informácie, rýchla reakcia, ochota vysvetliť. Kurz doplnil moje vedomosti ktoré som poznala z praxe.

Erika Pisková

Super lektorka, vysvetľovanie jednoduché, riešenie otázok formou debát a príkladov. Nič nechýbalo, všetko bolo vysvetlené, aj niečo navyše. Rýchle riešenia a ochota.

Barbora Gýborová

Kurz splnil všetky moje očakávania. Kurz hodnotím veľmi pozitívne :) Pani lektorku Rothmajerovú môžem len odporučiť. Úžasná lektorka, milá, vtipná, tešila som sa na každú hodinu. Učivo mi krásne vysvetlila, aj poslala linky, no proste top. Nemohla som si priať lepšiu lektorku. Ďakujem. Reakcia v komunikácii s Gastro Academy je veľmi rýchla, všetko dopodrobna vysvetlené, otázky zodpovedané.

Jana Doležalová

Kurz obsahoval všetko čo by mal cukrár vedieť, ak bolo treba niečo dovysvetlovatc lektorka vždy všetko vysvetlila a bola ústretová. Lektorka bola super, vždy v dobrej nálade, veľmi príjemná, bez stresovania, cela komunikácia bola super. Gastro Academy sú profesionáli.Kurz bol super, veľa som sa naučila .

Veronika Žatkuliaková

Určite by som Gastro Academy odporučila aj ďalej, predovšetkým za príjemný prístup a komunikáciu. S pani lektorkou som bola veľmi spokojná, bola veľmi milá, ústretová a vždy sa snažila odpovedať na každú otázku. Všetky moje očakávania boli naplnené.

Kristína Zmeková

Dozvedela som sa veľa nových vecí, len boli veľmi rýchlo prebraté a nemala som priestor venovať sa im viac, čo je škoda. Komunikácia od strany Gastro Academy je highlightom kurzu, rýchla, milá, pohotová, ústretová.Som si vedomá, že kurz je zameraný na oblasti, ktoré sa týkajú stanovených noriem a vedomostí, avšak uvítala by som viac času venovaného aktuálnym dezertom a ich príprave aj z teoretického hľadiska. Pani lektorka bola mimoriadne milá, nevyžadovala zbytočnosti, bola férová a bolo radosť s ňou pracovať, dokonca radosť pripravovať sa na test. Služby Gastro Academy sú na vysokej úrovni. Zároveň by som sa Vám chcela veľmi pekne poďakovať za veľmi milý a ústretový prístup zo strany Gastro Academy aj v komplikovanej situácii. Je ho v dnešnej dobe málo a preto si ho o to viac vážim a rada budem odporúčať Vašu agentúru. :)

Milena Slobodová

Príjemný personál, všetko čo som potrebovala vysvetlili. S kurzom som veľmi spokojná.

Andrea Bombová

Skvelé, pani Rothmajerová bola úžasná, všetky otázky vysvetlila a poradila :) Rozprávala príklady z praxe, snažila sa dopodrobna vysvetliť všetko, čo sme potrebovali. Keďže som začiatočník, veľmi veľa nových vecí som sa naučila a spoznala skvelých ľudí, ktorí nemajú problém pomôcť aj po skončení kurzu :) Budem odporúčať ďalej. Skvelý prístup od skvelých ľudí. Kurz ma veľa naučil, som spokojná.

Bianka Menteová

Bola som spokojná, všetko som dostala, čo som očakávala.

Martina Upohlavová

Kurz splnil všetky očakávania. Všetko bolo ok, nič mi nechýbalo. Lektorka bola veľmi milá, zábavná, je odborníčka vo svojom odbore.

Lívia Jančíková

Všetko bolo v poriadku, všetci veľmi ochotní a milí. Osobne by som sa rada zastavila pri niektorých receptoch a postupoch aj dlhšie no celkovo je toho veľa. Na druhú stranu vždy bol čas a priestor na otázky. Lektorka ochotná veľmi milá a vysvetlila i dodatočne všetko čo nás zaujímalo a ako to vyzerá v praxi nie len na papieri. Kurz mi doplnil základné informácie ktoré sa na internete bez praxe ťažko hľadajú. Najlepšie je konzultovať problémy alebo aj nápady s niekým z odboru.

Michaela Sasková

Rýchlosť, ochotu a dostupnosť informácií hodnotím výborne. Obsah kurzu je výborné zvládnutý, splnil moje očakávania na 100%. Lektorka je veľmi ochotná, s výbornou znalosťou teórie aj praxe.

Andrea Krišťáková Štecková

Očakávania na kurz boli splnené, niečo podobné som si predstavovala. Všetko bolo komunikované včas a v dostatočnom rozsahu. Lektorku hodnotím velmi kladne, prednášky boli podané pútavo, doplnené so skúsenosťami z praxe, obohatené o praktické rady od lektorky ale aj účastníkov, ktorí mali dostatočný priestor zapájať sa.

Mariia Ochenashova

Bola som veľmi spokojna. Ochota, informácie boli podané v plnom obsahu. Lektorka úžasná, ochotná vysvetľovať.

Lucia Maceková

Kurz určite splnil očakávania, pretože som sa naučila správne pomenovať postupy, hmoty, náplne a iné. Kurz ma posunul profesne na oveľa vyššiu úroveň, všímam si veci na výrobkoch, ktoré som si doteraz nevšímala/nepovažovala za dôležité. Komunikácia s Gastro Academy bola super, vždy som sa dozvedela, čo som potrebovala a hlavne v predstihu. Myslím si, že obsahovo kurz splnil, čo mal, v krátkom čase boli vysvetlené základy z každej témy, v prípade otázok boli lektorky vždy nápomocné a odpovedali na všetko dostačujúco. Vrámci víkendovej praxe v Gastro Academy najväčším prínosom boli témy ako kysnuté cestá, klasické výrobky ako jadrové, špice, moderné výrobky a info o čokoláde - dozvedela som sa grify, ako na to :) Atmosféra na víkendovej praxi bola skvelá, každý sa tešil na pečenie, je nádherné byť s ľudmi, ktorí majú vášeň pre cukrárstvo a sú ochotní zdielať nápady, tipy a rady tým ostatným. Celkovo, rozprávať sa, byť súčasťou tímu s vášňou je neopísateľné.

Andrea Suchá

Informácie ohľadne kurzu zo strany Gastro Academy sú veľmi dobré. Pani lektorka Rothmajerová bola super. Komunikácia, prístup, ochota, odpovede na otázky, doplňujúce informácie boli veľmi dobré. S obsahom kurzu som bola spokojná aj písomné podklady boli dostatočné.

Jana Zemanová

Kurz splnil presne moje očakávania. Boli tam základy, ktoré isto budeme potrebovať, no zároveň tam bolo mnoho vecí, ktoré sa už nerobia, alebo robia ale inak, modernejšie.

Janka Melišíková

Obsah kurzu bol dobrý a zrozumiteľný, obsah kurzu bol dobrý a zrozumiteľný. Veľmi kladne hodnotím pracu pani lektorky, bola príjemná a trpezlivá.

Naše webové stránky používajú cookies a uchovávajú Vašu IP adresu. Viac informácií nájdete tu.