Katarína Rothmajerová

Katarína Rothmajerová

Vyštudovala na Strednej odbornej škole potravinárskej v odbore cukrár. V štúdiu pokračovala v odbore potravinársky priemysel. Svoje vzdelanie doplnila o pedagogické štúdium zamerané na činnosť majstra odbornej výchovy. V súčasnosti pracuje v hotelovej akadémii ako majsterka odbornej výchovy.

Referencie od našich klientov

Kamila Vangorová

Top úroveň, profesionálny prístup, ochota vysvetľovať, profesionálny prístup lektora, zapojenie účastníkov. Detailný obsah kurzu, som nadmieru spokojná.

Lucia Bohunická

Veľa som sa dozvedela. Lektorka veľmi milá, skvele vysvetlená každá téma, prehľadné podklady ku každej téme. Otvorilo mi to dvere k mojej záľube, a dúfam aj podnikaniu :) Chýbal mi osobný kontakt, kedže boli online hodiny, kvôli celej situácii SR.

Oliver Seman

pani Rothmajerová bola veľmi milá a ústretová. Všetko bolo super aj podrobne prebraté ako som si predstavoval ale chýbalo mi tam trochu aktuálnosti ale ináč celkovo super. Ako základ a pevný pilier v cukrarine fajn. Moje očakávania na 80% naplnené :)

Katarína Harvanová

Obsah bol dostatocne detailny, zaroven nezahlcoval zbytocnymi informaciami. Pri vsetkom bolo dostatok prikladov (v lektorkinych prezentaciach aj vizualnych), co bolo velmi napomocne. V obsahu by som ocenila viac modernejsich postupov a vyrobkov a menej takych, ktore sa uz velmi nevyrabaju (pokial to akreditacne podmienky dovoluju). Lektorka bola velmi prijemna, ochotna, snazila sa zodpovedat kazdu otazku. Komunikacia s Gastro Academy bola na vybornu - velmi rychla, jasna, na urovni, pani mi boli ochotni poradit a vychadzali mi v ustrety.

Veronika Mišlenská

Kurz ma mnoho naučil, nemôžem vytknúť žiaden nedostatok, lektorka, vysoko profesionálna, s ľudským prístupom, odporúčam hlavne z dôvodu vysokej odbornosti.

Elena Briestenská

Prehľadne informácie, rýchla reakcia, ochota vysvetliť. Kurz doplnil moje vedomosti ktoré som poznala z praxe.

Erika Pisková

Super lektorka, vysvetľovanie jednoduché, riešenie otázok formou debát a príkladov. Nič nechýbalo, všetko bolo vysvetlené, aj niečo navyše. Rýchle riešenia a ochota.

Barbora Gýborová

Kurz splnil všetky moje očakávania. Kurz hodnotím veľmi pozitívne :) Pani lektorku Rothmajerovú môžem len odporučiť. Úžasná lektorka, milá, vtipná, tešila som sa na každú hodinu. Učivo mi krásne vysvetlila, aj poslala linky, no proste top. Nemohla som si priať lepšiu lektorku. Ďakujem. Reakcia v komunikácii s Gastro Academy je veľmi rýchla, všetko dopodrobna vysvetlené, otázky zodpovedané.

Naše webové stránky používajú cookies a uchovávajú Vašu IP adresu. Viac informácií nájdete tu.