Mgr. Jozefína Zaukolcová

Mgr. Jozefína Zaukolcová

Mgr. Jozefína Zaukolcová je členkou reprezentačného tímu Slovenska, predsedníčka klubu cukrárov Slovenského zväzu kuchárov a cukrárov. Vydala viacero publikácií, pôsobí ako certifikovaný hodnotiaci komisár na odborných súťažiach a reprezentuje Slovensko na viacerých prestížnych súťažiach v zahraničí, na ktorých získala viacero ocenení. V súčasnosti vyučuje odborné predmety na Strednej odbornej škole obchodu a služieb, kde pripravuje svojich žiakov aj na odborné súťaže.

Referencie od našich klientov

Kristína Valjentová

Som nadmieru spokojná. Jednanie pána Ševčíka je veľmi priateľské, ústretové. Reagujú skutočne rýchlo, nie je problém ani dovolať sa telefonicky. Obsah kurzu je jasný a zrozumiteľný. Ochotná, ústretová, priateľská a milá lektorka. Mnohému som sa priučila, práca v tejto oblasti ma po tomto kurze láka určite ešte viac.

Mgr. Michaela Štefanko Verešová

Pani lektorka bola úžasná, učivo hravo vysvetlila a vzácne sú pre mňa príklady z praxe. Veľmi oceňujem prístup pani lektorky. Všetko skvele vysvetlené. Obsah kurzu bol bohatý pre informácie, ktoré do praxe potrebujem. Kurz moje očakávania prekonal. Aj niektoré absolútne cudzie témy, či výrazy som si až prekvapivo rýchlo osvojila. Komunikáciu s Gastro Academy hodnotím veľmi pozitívne. Každú moju otázku som mala veľmi ochotne zodpovedanú. Celý proces týkajúci sa kurzu prebiehal nad moje očakávania. Kurz odporúčam, pretože získate nové poznatky v odbore, v ktorom by ste chceli pôsobiť, v príjemnom prostredí profesionálnej inštitúcie.

Nikoleta Lukáčová Grófová

Najlepší kurz aký som kedy mohla absolvovať. Spokojnosť nadovšetko. Pani lektorka bola počas teórie veľmi milá, nápomocná a ústretová. Takisto komunikácia ohľadom organizácie celého priebehu kurzu bola vždy na jednotku. Môžem len odporúčať všetkými desiatimi.

Soňa Robelová

Ak by niekto uvažoval nad kurzom v Gastro Academy určite odporúčam, pretože som nadmieru spokojná a oceňujem skvelý proklientský prístup. Práca pani lektorky bola na výbornú!!!

Ing. Dana Bimová

Profesionálny prístup pani lektorky, každá jedna hodina bola pre mňa prínosom. Pani Zaukolcová je skutočný odborník a som rada, že som teóriu mohla mať práve s ňou. Veľmi veľa praktických rád priamo z praxe. Veľmi dobrá komunikácia s Gastro Academy, naozaj flexibilná komunikácia kedykoľvek :)

Mgr. Andrea Hrošová

Lektorka Zaukolcová bola odborníčka na pravom mieste. Jednoznačne odporúčam Gastro Academy, páči sa mi Váš prístup a organizácia, výborne reakcie aj ochota, flexibilnosť a profesionálny prístup. Veľa som sa dozvedela či už z teórie, tiež aj od lektorky, kde mi trpezlivo odpovedala na moje otázky.

Naše webové stránky používajú cookies a uchovávajú Vašu IP adresu. Viac informácií nájdete tu.