Mgr. Karol Tarr

Mgr. Karol Tarr

Karol je profesionálny cukrár, riadi vlastnú cukrársku výrobu, získal viaceré ocenenia na domácich aj medzinárodných cukrárskych súťažiach. Cukrárinu neustále študuje a rád sa podelí o svoje skúsenosti a lásku k tomuto krásnemu remeslu.

Referencie od našich klientov

Michaela Kapralová

Obsah kurzu obsahol všetky potrebné informacie k danej téme. Pán lektor bol veľmi milý a ochotný všetko krásne vysvetlil.

Alexandra Čorbová

S komunikáciu mám veľmi dobré skúsenosti a zároveň aj so zabezpečením praxe. Som veľmi milo prekvapená s prístupom pána lektora, zároveň som aj trochu smutná že to trvalo tak krátko. Materiály boli veľmi detailne vysvetlené.

Olena Antsupova

Veľmi pozorný lektor, ktorý sa venoval každému účastníkovi. Všetko dokonale vysvetlil a ukázal niekoľko životných trikov. Budem to odporúčať všetkým svojim priateľom. Aj pre človeka, ktorý dôkladne neovláda jazyk, to bolo jasné.

Lenka Schwammelová

Mala som všetky informácie včas a lektor aj pracovníci v Gastroacademy boli veľmi ochotní pomôcť s čímkoľvek. Neodkladne riešili problémy, ktoré boli napríklad s pripojením, vždy ochotne a s úsmevom. Obsah kurzu bol dostatočne detailný a dozvedela som sa ako sa vyhnúť alebo predísť prípadným chybám. Pán lektor Karol Tarr bol veľmi ústretový a po odbornej stránke mal čo študentom ponúknuť. Pozitívne hodnotím nielen jeho profesionálny prístup, ale aj celkovo vystupovanie. Pri takýchto lektoroch doslova dychtite po nových vedomostiach. Ja som sa na každú ďalšiu lekciu tešila a na konci mi bolo ľúto, že už to skončilo.

Lucia Schallingova

veľmi ochotný, ústretový, milý, ľudský prístup

Katarína Sotáková

Kurz splnil očakávania. Promptné odpovede, snaha vyjsť v ústrety, zabezpečenie praxe. Kladne hodnotím uvádzanie príkladov z praxe, zapájanie účastníkov, opakovanie tém.

Tímea Strnálová

Bola som veľmi spokojná. Naučila som sa množstvo nových informácií. Myslím, že všetko čo sme chceli vedieť nám pán lektor Karol Tar vysvetlit do podrobna :) nemám žiadne výhrady. Úplna spokojnosť. Aj za tak krátky čas sa dokáže človek naučiť množstvo nových informácií. Prebieha to počas víkendov čo je tiež výhoda pre ľudí ktorí pracujú.

Lev Turov

Kurz plne splnil všetky moje očakávania. Lektor zábavný, vždy pripravený pomôcť.

Naše webové stránky používajú cookies a uchovávajú Vašu IP adresu. Viac informácií nájdete tu.