PaedDr. Agáta Németová

PaedDr. Agáta Németová

Odborníčka v oblasti gastronómie - kuchár a čašník. Vyštudovala na Univerzite Mateja Bela v Banskej Bystrici. Odboru kuchár - čašník sa venuje od strednej školy, kedy navštevovala hotelovú školu. Po ukončení strednej školy sa ďalej vzdelávala v danom odbore a získala rôzne certifikáty z odbornej výchovy. V súčasnosti pôsobí ako učiteľ odborných predmetov a praxe na Hotelovej akadémii v Košiciach.

Referencie od našich klientov

Marianna Antal

Aj keď robím túto prácu už dlhšie naučilo má to veľa nových veci. Som veľmi spokojná, veľká ústretovosť a ochota. Splnilo všetky moje očakávania, nemám čo vytknúť.

Jesika Tóthová

V mojom prípade musím pani lektorku veľmi vyzdvihnúť v pozitívnom zmysle slova. Odovzdala mi veľmi veľa, bola ochotná vysvetľovať a hlavne zrozumiteľne. Veľmi príjemná a ľudská osoba. Pre mňa osobne boli tieto lekcie s pani lektorkou Németovou zmysluplne strávený čas. Všetci ľudia s ktorými som bola v kontakte boli veľmi ochotní a milí. Ďakujem.

Dominika Gálik

Kominukáciu s Gastro Academy hodnotím veľmi pozitívne, ľudia z kurzu sú veľmi ochotní a ústretoví Lektorka bola veľmi skúsená a odborná. Čo sa týka prístupu, tak jeden z najlepších a najmilších z mojich školských skúsenosti. :)

Petra Jakeš

Dovolím si tvrdiť, že kurz prekonal moje očakávania v pozitívnom ohľade. Komunikácia, ochota, nie len s Gastro Academy, ale aj s pani lektorkou bola veľmi príjemná a rýchla. Vždy som mala k dispozícii okamžité odpovede a dostatok informácii. Myslím si, že kurz bol dobre spracovaný. Boli tam aj informácie navyše, čo oceňujem. Pani lektorka bola veľmi ochotná, milá a príjemná. Vždy všetky nejasnosti s úsmevom vysvetlila a uviedla aj množstvo príkladov z praxe, čo bolo veľmi príjemné a užitočné. Samozrejme, že kurz odporúčam. Kurz bol veľmi príjemný a dodal mi neskutočné množstvo poznatkov teórie aj praxe. Myslím si, že si časom ešte sama doplním vzdelanie v rôznych odvetviach gastronómie prostredníctvom kurzov v Gastro Academy.

Karol Kapitán

Komunikácia s Gastro Academy je veľmi ochotná, podané množstvo informácií. Obsah kurzu je detailný, zároveň aj podané do hĺbky všetky témy kurzu. Práca lektorky je zatiaľ to najlepšie s čím som sa v živote stretol. Mimoriadne skúsenosti a výborné lektorské schopnosti. Bez váhania odporúčam kurzy Gastro Academy. Profesionálne zázemie a kvalitne podané kurzy! Kurz bol nad očakávania.

Nikoleta Kvardová

Obsah kurzu je dostatočný. Hlavné témy boli spomenuté a vlastne všetko čo je dôležité na kuchyni. Pani Németová pekne podrobne vysvetľuje. Je profíčka lektoriek. Prístup a komunikácia organizátorov tiež super. Všetko bolo perfektne zorganizované.

Andrea Lukáčová

Komunikácia a informácie ohľadne kurzu sú podané vysokou profesionalitou a reakcia je rýchla. Lektor bol na profesionálnej , vedel zaujať poslucháča a vysvetliť akékoľvek otázky. Kurz bol nad očakávania

Katarína Miháliková

S kurzom som úplne spokojná, komunikácia s Gastro Academy je veľmi dobrá. Priebeh a obsah kurzu je detailný, čo hodnotím kladne. Pani lektorka bola veľmi príjemná, ochotná odpovedať a poradiť na všetky naše otázky. Jej prednášky boli zaujímavé a veľmi obsiahle. Kurz by som určite odporučila, pretože pre mňa bola najväčšia výhoda že som nemusela nikam cestovať. Dobrá komunikácia a veľmi milá pani lektorka.

Mária Ušiaková

Kurz je na vysokej úrovni p.Németová vysvetlí všetko zrozumiteľne je to úžasný profesionál ďakujem za veľa ... S komunikáciou s Gastro Academy nebol žiadny problém, okamžite reagovali na každý dotaz, som spokojná.

Naše webové stránky používajú cookies a uchovávajú Vašu IP adresu. Viac informácií nájdete tu.