Ing. Emília Bačová

Ing. Emília Bačová

Absolvovala STU materiálovo technologickú fakultu, pracuje ako lektor odborných predmetov, neustále sleduje nové trendy a na kurzoch sa rada podelí o svoje praktické skúsenosti z cukrárenskej výroby.

Referencie od našich klientov

Lucia Medveďová

Naučila som sa veľa nových receptov a vychytávok do “cukrárskeho sveta”. Pani lektorka bola veľmi milá a láskavá. Vysvetlila a odpovedala na všetky otázky, ktoré sme mali. Maximálna spokojnosť s komunikáciou s Gastro Academy - v tíme máte veľmi ochotných ľudí. Za mňa nechýbalo nič.

Katarína Šimonová

Kurz detailne zahŕňal všetko čo som potrebovala vedieť. Prácu lektorky hodnotím veľmi pozitívne, ochotná všetko vysvetliť, milá, ústretová, vtipná, kurz úplne splnil moje očakávania.

Mgr. Lenka Homolová

Veľmi dobrý lektor, kurz bol prebiehal detailne do hĺbky učiva.

Kamila Gabošová

Veľmi sa mi kurz páčil, obohatil ma hlavne po teoretickej stránke, spoznala som nových ľudí a pani lektorka bola veľmi príjemná a ochotná nám odovzdať všetky svoje skúsenosti. Keď niekoho zaujal nejaký konkrétny príklad tak sme ho vždy prebrali detailnejšie.

Ľudmila Jandušíková

Veľmi kvalitná výučba s kvalitnou lektorkou, ktorá tomu veľmi rozumie a vie do podrobna (aj navyše) vysvetlit tému. Pani Bačová bola veľmi milá, ochotná, zapájala nás do tém, komunikovala s nami, informácie na jednotku. Ľudia, s ktorými som komunikovala pohotovo reagujú, ochota a nápomoc. Jednoznačne odporúčam, pretože tento kurz bol na veľmi vysokej úrovni, veľmi veľa ma naučil a splnil moje očakávania nad mieru.

Eva Kujanová

Veľa praktických príkladov, výborná práca lektora a dobrá komunikácia.

Mgr. Anna Čiefová

Naučila som sa vela nových veci, ktoré mi doteraz chýbali takze očakávania boli naplnené. Pani lektorka je výborná odborníčka, moc som bola spokojná. Profesionálny prístup, kvalitne učebne materiály.

Mgr. Katarína Novotová

Kurz nadmieru splnil očakávania, komunikácia s gastro academy úplne super, všetko do bodky prepracované, úroveň vysoká, lektorka najlepšia, zlatá príjemná žena :) Ak aj boli nejaké vedľajšie otázky boli nám zodpovedané. Profesionálna úroveň.

Lenka Búryová

Naučila som sa veľa nových vecí, ktoré využijem pri práci, množstvo príkladov, veľa nových receptov. Lektorka bola milá, veľmi ochotná.

Ing. Maroš Goga

Príjemná pani lektorka, dobre fungujúci systém online prednášok, vhodný obsah teorie, skvelá komunikácia a ochota. Obsah kurzu bol vhodný a zaujímavý s pani lektorkou, ktorá uvádzala aj praktické príklady. Super.

Jana Miháliková

Veľmi profesionálny prístup, rýchla komunikácia, online výučba veľmi užitočná a praktická v tomto čase. Lektorka viedla lekcie výborne, zrozumiteľne, jasne, vidieť skúsenosti. Nad očakávania.

Michaela Sršňová Filadelfiová

Komunikácia s Gastro Academy na jednotku, lektorka, kurz, všetko ok. Kurz by som určite odporučila, zatiaľ všetko vybavené, vysvetlene.

Michaela Vizváryová

Kurz hodnotím nad očakávanie, výborná lektorka, milá, ochotná, ústretová. V kurze mi nič nechýbalo, všetko velmi dobre. Ustretovosť na výbornú.

Veronika Záhorská

S obsahom kurzu som bola spokojná, prebrali sme všetko čo bolo potrebné vedieť. Lektroka veľmi milá, komunikatívna, profesionálny prístup.

Tamara Mihalcová

Skvela lektorka, mily prístup, veľa vedomosti a skúsenosti, dlhoročná prax. Všetky informácie od Gastro Academy do podrobna obsiahnuté v mailoch, nebola potrebná žiadna ďalšia komunikácia. V kurze bolo spomenuté všetko potrebné a aj zaujímavé.

Katarína Hamorníková

Komunikácia s Gastro Academy je bezproblémová, ochotne vysvetlia informácie o priebehu kurzu. Obsah kurzu je zrozumiteľný, postačujúci a taktiež práca s pani lektorkou Bačovej je príjemná

Mária Dávidová

Výborné materiály, lektorka, veľa príkladov, záujem odovzdať čo najviac infomácií, skvelá komunikácia s účastníkmi, ústretový a profesionálny prístup ako usporiadateľov tak aj lektorky. Na kurze mi nechýbalo nič, všetko bolo vysvetlené a doplňujúce otázky zodpovedané, veľká spokojnosť s priebehom kurzu.

Viktória Vedrődyová

Kurz bol zaujímavý, rozšíril obzor, obsah kurzu bol v poriadku, možno posledná lekcia, čo sa prednášala mohla byť viac rozpísaná v materiáloch na učenie, lektorka snaživá, milá, spokojnosť.

Pavla Kolesárová

Tento kurz splnil moje očakávania nad mieru a som veľmi spokojná. Zo strany Gastro Academy bol prístup v celom rozsahu komunikácie a zariaďovania chodu a pribehu kurzu nadštandardný. Ústretovosť a ochota bola samozrejmosťou čo je v dnešnej dobe už vzácnosťou. Obsah kurzu bol dostatočný, ja osobne som sa naučila široký záber nových vecí a poznatkov. Štúdijné materiály ktoré som používala počas kurzu sú spracované dostatočne a sú podrobné a zrozumiteľné. S našou pani lektorkou Ing. Emíliou Bačovou som bola veľmi spokojná, milá, ústretová, zapájala nás do procesu a pýtala sa často či všetkému rozumieme. Je prezentovanie učiva bolo výborné. Určite budem odporúčať kurz Cukrár. Z pohľadu profesionálnosti, prístupu, odbornosti a spoľahlivosti je Gasto Academy jednotka na Slovensku.

Laura Somogyiová

V komunikácii s Gastro Academy mi všetky informácie boli ochotne povedané, dotazy vždy vysvetlené, milý prístup a všetko v poriadku. V kurze mi nič nechýbalo …naučila som sa veľa nových veci, ktoré mi pomôžu ako doma tak aj profesionálne. Lektorka má zaujímavé rozprávanie aj vystupovanie a nie len zdĺhavé a monotónne …mohli sme sa kedykoľvek zapájať.

Romana Kováčiková

Kurz obsahoval dôležité informácie a osvedčenie, ktoré potrebujem pri ďalšej podnikateľskej činnosti. Splnil moje očakávania, dokonca aj viac. V Gastro Academy je najochotnejší a najmilší personál, vždy som sa dozvedela čo som potrebovala rýchlo a výstižne. S pani lektorkou som bola veľmi spokojná, ochotná, milá, veľa skúseností svojich nám predala. Kurz Cukrár určite odporučím. Je to najjednoduchšia cesta ako získať osvedčenie k vysnívanej práci. V skriptách mi chýbalo viac uvedených receptov.

Natália Bodnárová

Moje očakávania sa naplnili, som veľmi spokojná, že som si vybrala práve Gastro Academy. Skvelý prístup v komunikácii s Gastro Academy. Pán, s ktorým som komunikovala bol veľmi ochotný, vždy rýchlo reagoval na moje otázky. V kurze sme detailne prebrali všetko potrebné. Úžasný prístup pani lektorky v kurze. Prednášky ma bavili, rozprávala pútavo a vždy sa nás snažila zapájať do diskusie. Kurz určite budem odporúčať svojim známym.

Monika Jurčíková

Lektorka bola výborná. Jasne a zrozumiteľne vysvetľovala študijný materiál. Veľmi milá, ochotná odpovedať na každý dotaz. Kurz sa mi páčil.

Katarína Škreňová

Témy v kurze boli výstižne, nie zbytočne dlhé, prednesené podstatne veci. Komunikácia s Gastro Academy je Veľmi dobrá. Veľmi ochotný pán, ktorý so mnou komunikoval, či po telefóne, či mailom, reakcia je rýchla. Práca lektorky je na 1*. Kurz určite odporúčam. Aj mne bol kurz odporučený známou, ktorá si robila u vás koncom roka kurz kuchár.

Adriana Kissová

Kurz, ktorý som absolvovala splnil všetky moje očakávania. Chcem vyjadriť veľkú vďaku Gastro Academy za ochotu, pomoc a včasne podrobné informácie. Obsahovo mi kurz poskytol veľmi podrobné a odborové informácie. Pani lektorka Bačová je veľmi empatická, profesionálna, veľmi si cením jej ľudský prístup. Kurz určite odporučím pre Vašu profesionalitu a porozumenie.

Marta Garajová

Kurz splnil všetky očakávania. Komunikácia s Gastro Academy je maximálne profesionálna. Lektorka bola veľmi trpezlivá a skúsená. Kurz by som odporučila pre každého, ktorý má rád túto tému cukrárstva. Je to veľmi komplexné a vecné, preto vaša Gastro Academy.

Naše webové stránky používajú cookies a uchovávajú Vašu IP adresu. Viac informácií nájdete tu.